Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vásárlásnál mire...

Iphone 4S vásárlásnál mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! szeretnék venni egy Iphone 4S készüléket, függetlent vagy telekomosat. 15-től 30-ig nagyon nagy a szórás árban.

Mire kell szerintetek figyelnem? Nem volt soha Iphone-om. Akku állapotot fel lehet mérni valahogy? Kijelzőhibák mennyire fordulnak elő? Esztétika szempontból csak a kijelző érdekel, szilikon tokban szoktam tartani a telefonokat. Mi az a jailbreak? Mivel jár az ha jailbreakelt telefont veszek? Ha nincs hozzá töltő, az kb. mennyiért kapható?


Egyszóval mik a gyakori buktatók ennél a típusnál?


Köszi előre is, minden válaszolónak zöld pacsit adok, bármilyen jótanács jól jönne most. :)


2017. febr. 8. 11:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Töltő nincs hozzá :D
2017. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

tudod hány olyan hirdetés van, ahol töltőt nem adnak vele? :)


Mondjuk nem elsősorban ezek érdekelnek...

2017. febr. 13. 12:08
 23/33 anonim ***** válasza:

Persze hogy tudom.

Azt is tudom nem ezek lesznek azok amik első tulajtól kapsz :D

2017. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Megvettem. Első tulajos, utolsó szériás 4S, 2 és fél éves, fekete. Rettenetesen megvigyázott telefon, egy hajszálkarc sincs rajta. Teljesen újszerű. Egy rakat tok van hozzá. Minden gyári tartozékkal, akkuja két napig bírja. Eddig nem csalódtam. Tökéletesen megfelel arra amire kell.

Van a családban egy 5S, de én nem vélek nagy sebességkülönbséget felfedezni. Viszont sokkal jobban kézbe való ez a telefon, meg tetszetősebb is. Kár, hogy az Apple nem az USB-t választotta a töltéshez, de mindegy is.

Köszi mindenkinek a tanácsot. :)

2017. febr. 28. 07:47
 25/33 anonim ***** válasza:

Azért a 4s és 5s között óriási sebességkülönbség van.

A 4s milyen iOS-el van? Ha 8-as akkor vigyázz ne tegyél rá 9-et mert belassul.

Gratula az új telódhoz, jó vásár volt!

2017. márc. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

9-es iOS van rajta, gondolom a legutolsó fellelhető frissítés. OK, van különbség persze. De volt nekem egyszer egy Gigabyte GSmart telefonom, ugyanígy 2 magos proci, ugyanígy 512 MB RAM. Ennél nem érzem azt a kínszenvedéses működést mint annál. A ha esetleg néha lassabb, akkor pedig arra gondolom, hogy mennyivel olcsóbb volt mint egy 5S :D

Viszont gyönyörű, nekem az üveg hátlap sokkal jobban bejön mint az 5S aluhátlapja, meg hát abszolút makulátlan, új telefon hatása van. Akksicserére felkészültem, de eddig abban se tudok belekötni.

2017. márc. 1. 13:16
 27/33 anonim ***** válasza:
Az iPhone időtálló minőségi cucc. Én sem vennék soha többet más márkát, 6 darab android elfogyasztása után röpke 2 év alatt áttértem iphonra, 4 év után még mindig úgy érzem hogy mégegyszer ennyit kibír.
2017. márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
#27-es ebbe ne kezdjünk bele. Neked jobb. Másnak lehet nem
2017. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem kezdünk semmibe bele. A helyzet csak annyi hogy veszed és veszed az androidokat és egyik se jó bárhogy erőlködsz, elköltöd 2 iPhone árát, aztán rájössz mekkora barom vagy, veszel egh iPhonet és csodával határos módon használod 4 éve és eszedbe sem jut hogy valami gondod lenne.
2017. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Trevor. ***** válasza:
Eleve hibás az a felfogás, hogy csak az iPhone lehet jó. Vannak androidos telefonok az iPhone árkategóriájában is, sőt vannak drágábbak is. Mondjuk nem tudom mire nem elég egy Honor 8 vagy Oneplus 3T teljesítménye.
2017. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!