Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne erdemes...

Melyik telefont lenne erdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Üdv a közeljövőben tervezem hogy telefont fogok vasarolni a keret kartyasan kb 50000Ft

es ezeket a telefonokat neztem ki:

Microsoft Lumia 550

Microsoft Lumia 650

Samsung Galaxy J3 2016

Sony Xperia E5

Jelenleg androidosom van es nemtudom hogy melyiket lenne erdemes megvenni? (mivel szeretem az androidot bar neha az agyamra is tud menni de uj platform kiprobalasa fele is nyitott lennek) mivel mar probaltam lumiat is es annyira nem volt rossz meg be is jott azert valamennyire csak hat nemtudom melyiket vegyem majd meg?

appokat nezegettem hogy mik vannak a windows mobile 10re mivel a pc-men is windows 10 van igy meg tudtam nezni az aruhazon keresztul hogy mik vannak ra es eddig amiket androidon hasznaltam minden lenne ra elvileg.

Erveket illetve ellenerveket szivesen vennek hogy melyiket lenne erdemes megvenni ezek kozul illetve tapasztalatokat is (ha van ezek kozul valakinek valamelyik) akkor szívesen vennem azt is!

Koszonom a segitseget elore is! :)



2017. febr. 6. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lumia 640 xl, ha 4 ezerrel az ár fölé mennél. [link]

Ha maradsz a 50 ezernél, akkor bármelyik lumia. Több androidos telefonom volt, miután minden éven le kellett cserélnem őket mert akadoztak, lefagytak, ki-be kapcsolgattak (és nem, nem játékra használtam őket, csak telefonálás+internet, tehát semmi fölösleges app nem volt rajta), többet már nem vettem. Bepróbálkoztam egy windows phone-al, 4 éve megvan, kíválóan működik jelenleg is, de most 640 xl-re cseréltem a mérete miatt.

2017. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Illetve, windows 10-re tudod frissíteni a 640 xl-t ingyenesen.
2017. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
rendben van persze varom a tovabbi hozzaszolasokat is es amugy en egy 640Lte lumiat probaltam mivel ismerosnek az van es tetszett bar az Xl az mar tul nagy lenne nekem a 650 vegulis akkor ezek szerint jo lenne mivel nem is draga szep is es meretben is pont jo de persze azert meg varom a tobbi hozzaszolast de azert koszi a segitseget es a velemenyt is! (ment a zold kez!)
2017. febr. 6. 23:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy darab telefon, egy kézzel lehetetlen kezelni az tény, de nekem annyira rossz a szemem, hogy jobb ha ilyen nagy telefon van. A 650-et nem próbáltam még, de biztosan jó.
2017. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
eddig enis meg csak teszt videokat neztem rolla bar megvetel elott mindenfelekeppen kiprobalnam bar szerintem ugyanaz mint egy 640Lte windows 10zel
2017. febr. 6. 23:24
 6/12 A kérdező kommentje:
azert meg varom a tovabbi hozzaszolasokat is! :)
2017. febr. 7. 06:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Lumia 650
2017. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

utolso neked is koszonom a segitseget! ment a zold kez!

nagyon ugy nez ki a valaszok alapjan is hogy a 650 lesz a nyertes! :D

De persze azert tovabbra is varom a hozzaszolasokat! :)

2017. febr. 8. 18:19
 9/12 A kérdező kommentje:

ja es ezzel kapcsolatba lenne mrg egy kerdesem hatha tud ra valaki valaszolni

Neztem a telenor honlapjan a 650et es azt irja hogy nem rendelheto online es hogy erdeklodjek az uzletben de mivel idom meg nem volt ra hogy be menjek megkerdezni igy tolletek kerdezem hogy a kartyas ara telenornal kb mennyi a 650nek? hatha tudna valakimert emagon 40 korul van vagy erdemesebb is onnet rendelni vagy inkabb telenortol lenne erdemes venni?

2017. febr. 8. 18:23
 10/12 A kérdező kommentje:
na sikerult eljutnom a telenorhoz tegnap es megkerdeztem mi a helyzet a 650es lumiaval es sajna mar nem kaphato nalluk mivel nem forgalmazzak igy mar csak emagrol lehetne rendelni csak nemtudom hogy erdemesebb lenne e onnet rendelni egy 650et vagy neztem a Samsung Galaxy J3 2016ot ami ki is volt allitva a telenornal ea ki is probaltam azt kb annyiert tudnam megvenni mint a 650et csak nemtudom melyiket lenne érdemesebb megvenni vagy ajanlottak meg telenornal Sony E5ot ugye az is benne volt nekem a felsorolasba na az lenne a kerdes hogy erdemesebb e emagrol megrendelnem a lumia 650et vagy vegyek telenornal egy J3at vagy E5ot? melyik lenne a legjobb valasztas? elore is koszonom a segitseget! :D
2017. febr. 12. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!