Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5-tel körülbel...

Samsung galaxy s5-tel körülbelül egy tudású telefon?

Figyelt kérdés
Két haverom is telefont akar venni,az enyémmel egy tidásúban gondolkodnak ötvenezerig,de pont ilyet nem akarnak,venni.A konkrét kérdésem az lenne,hogy Ennek a telefonnak mik voltak a riválisai,tehát mik voltak ezzel egy időben egy tudású telefonok,amik tudnak is ennyit.A válaszokat köszönöm.

2017. febr. 11. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kijelző tekintetében nincs.

Egyébként itt nézz szét:

[link]

2017. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi 4. Friss telefon, jobb hardverrel
2017. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocs huawein kívül kínai nem érdekli őket és inkább ehhez hasonló kéne megjenésben,korban és tudásban.
2017. febr. 11. 21:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igy jartak. Vegyenek valami fos samsungot vagy lgt. Az valo az ilyeneknek.
2017. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az a retardalt aki 2015os telefont akar venni mikor 2017ben vagyunk es tudasban elveri a xiaomi 50e ftos teloi az osszes samut 100eig.
2017. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Más nincs.
2017. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem ez lett volna a kérdésem,de igazuk is van,mert ezek a noname kínai csodagépek sz*rok,semmit nem érnek olyan,mint a clone,nekem egyszer volt egy ilyen kínai telóm,2015-ben annak is voltak specifikációi:(2gb ram,4×1.7 ghz quad core proci,full hd ips 5 colos kijelző),az akksi elvileg 3000 mah volt,de egy napot se bírt,egy hetesen tönkrement és sírva könyörörögtem vissza a samsung galaxy s2-őm,amivel már bő három éve nem volt semmi gond,ekkor összegyűjtöttem a pénzt és vettem egy samsung galaxy s6-ot mihelyt kijött,már lassan két éve semmi baja,a samsung galaxy s5-öt most kaptam faterom munkahelyéről(ez csak azért kell,mert erről a család ingyen beszél),egyébként köszi a válaszokat,remélem lesz olyan is aki a kérdésre válaszol.
2017. febr. 11. 23:10
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Gratulálok, vettél egy full noname kínait és összehasonlítod egy Xiaomival...

És a Huawei miért érdekel? Arra is azt mondtad kínai. Csak mert a csudijó magyar szolgáltatók is azt nyomják? Ha a szolgáltatók elkezdenének Xiaomikat forgalmazni elmondom, hogy az összes J és A szériás Samu gazda nélkül maradna itthon.

Vegyél inkább Iphonet. Nagyon jó telefon, hülyének. (ezzel senkit nem akarok megbántani, több rokonomnak is az van, de aki ennyire laikus telefon téren az inkább vegyen azt)

2017. febr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ti vagytok laikusok,de tök mindegy az enyém se noname volt,a huawei,pedig olyan,mintha nem is kínai lenne,szerintem nézz egy pár tesztet és hátha megtalálod,hogy a csúcskategóriás f*s xiaomitok nem,hogy elhajlott,hanem összeroppant,a samsung galaxykat meg el se bírják hajtani,amúgy meg a samsungoksose maradnának gazda nélkül,mert aki egy kicsit igényesebb az egy samsung galaxy j5-öt venne akkor is,nem egy sz*r xiaomit,de amúgy kíváncsi lennék milyen milyen telefonotok van.
2017. febr. 12. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!