Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iPhone 3GS -em és...

Dávid Csuhai kérdése:

Van egy iPhone 3GS -em és alul a home gombnál kicsit be van törve és rohadtul idegesít. Apám azt mondja hogy karácsonyra kapok ugy is iPhone 4s-et és addig kibirom. Szerintetek lecseréljem a képernyőt karácsony elött vagy szerintetek 3 hónapot kibír?

Figyelt kérdés

#iPhone #cseréljékképernyőt #vagyne?
2013. szept. 16. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban annyira zavar akkor igen. Valamint törötten ha el akarod adni vagy ajándékozni akkor az nem néz ki túl jól.


(kulcsszavak :D )

2013. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát attól függ, hogy mennyi egy csere, és hogy megeri e neked:)

de én szerintem tuti kibirnam, ha biztos h kapnék 4s-t

2013. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
iSamurai árlistája szerint jó drága a javítás, tehát mérlegelhetsz. én nem vinnén sufnigsm-be. nem mondom, hogy sehol nem értenek hozzá, de volt már itt feltéve olyan kérdés, hogy mit tegyen, mert elvitte a szervízbe szintén valamilyen sérült elem cseréjére, végül szimplán csak értesítették, hogy sajnos elrontották, és be sem kapcsol..jöhet érte. szerintem ki lehet bírni, és ha el szeretnéd majd adni, maximum veszel hozzá egy komplett készülékházat. Öcsémét is a héten adtuk el(tegyük hozzá, nem volt százas a gyerek...) 34ezerért repedt előlappal, és a szokásos töltőcsatinál repedt hátlappal úgy, hogy kapott mellé még egy komplett házat, amit még anno mi is hozzá kaptunk...szóval jól jártunk. nem érdemes rákölteni, mert annyival drágábban tuti nem tudod eladni, amennyit ráköltessz.
2013. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát fiaim eddig 2:1 xdxd Skype : david123star.
2013. szept. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!