Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak hogy gyorsabb...

Brandon41 kérdése:

Mit csináljak hogy gyorsabb legyen a böngésző (Chrome) a telefonomon?

Figyelt kérdés
Néha amikor az interneten nézek sorozatot akkor , rá nyomok a videóra hogy elinduljon és 2x 3x-szor előugrik egy olyan oldal hogy: attention smartphone is infected.mit tudok ez ellen csinálni?

2017. febr. 12. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem Te raktad fel rá a programot, akkor NE kattints rá! Meg jobb lenne, ha kerülnéd azt az oldalt, nézz máshol sorozatot.
2017. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint a Chrome-ot? Mert az gyárilag rajta volt.
2017. febr. 13. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek reklámok. Talán valami adblockkal megoldható. Vagy ha tiltod a felugró ablakokat.

De szerintem telefonon nem lehet ezzel mit kezdeni. Ha mégis akkor az előbb leírt dolgok segíthetnek.

Vagy nyisd meg az oldalt úgy mintha pc-ről tennéd. Chrome menüben az asztali nézetet kell kipipálni.

2017. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem... ami megjelent, az egy káros alkalmazást akar majd telepíteni mert szerinte a telefonod fertőzött. Igazából semmi baja, de ha letöltöd ls telepíted az általa ajánlott virusirtót, akkor te saját kezűleg fertőzöd meg a telefont. Szóval ne kattints rá, és ne telepíts semmit. Használj inkább opera android böngészőt, ami alalpból tiltja a reklámok 90%-át. Ott nem leszenk ilyen felugró ablakok.
2017. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, természetesen nem szoktam rájuk menni, mert nem vagyok hülye, sőt igyekszek minél gyorsabban elhagyni az előugró ablakokat.
2017. febr. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!