Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektem mi a fontosabb? A...

Nektem mi a fontosabb? A nagyobb kijelző* vagy a nagyobb teljesítmény egy telefonnál?

Figyelt kérdés

nagyobb kijelző - nagyobb méretben, felbontásban vagy akár szebb (pl.: edge)


Gondolkozok egy iphone se-n, de az a 4" elég kicsinek tűnik. Használtam 1-2 hónapig 5s-t és nem éreztem kicsinek semmi bajom nem volt vele, de mégis csak 4".



2017. febr. 13. 17:19
 1/7 valasz ado válasza:
76%
TeljesÍtmény
2017. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyformán fontos.
2017. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb kijelző szerintem sokkal fontosabb mint a hardver. (50-80 ezertől mert ott már a normálisabb telefonoknak 2 évig biztos elég lesz annyi erő)

Hiába erős a telefon ha zavaróan kicsi a képernyője. Szinte minden téren előny a nagyobb kijelző: pl. olvasásnál, film/videó nézésnél, játéknál. Minden átláthatobb és talán a szemnek sem kell annyira erőlködnie hogy lásson valamit. Én 5"-nál biztos nem vennék kisebbet. Elég rossz élmény volt mikor 2 év után rá voltam kényszerülve hogy egy 4" telefont használjak 5" helyett.

2017. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
Hogy alkalmas legyen telefonbeszélgetés lebonyolítására.
2017. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Kijelző max 5,2" legyen, nekem annál nagyobb már kezelhetetlen.
2017. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5,5-ös telefonról váltottam SE-re, egyáltalán nem érzem kicsinek. Pár nap alatt megszokod és sosem kell majd újra "péklapát". Elfér minden zsebben, egy kézzel kényelmesen kezelhető és mindent tud, amit egy telefontól elvár az ember.
2017. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Teljesítmény. Mert a nagysága legyen a fontos. A telefon telefonalasra meg sms-re

Vagy facebook meg a Messengerre való. Arra elég egy kissebb telefon. Ha meg a jatekra akarod használni akkor tabletet vegyél és nincs gond a merettel

2017. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!