Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek kÖzül a Telefonok közül...

Ezek kÖzül a Telefonok közül melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek a telenornál van már pár éve előfizetésem és nemrégen bent jártam az egyik üzletükben és nézelődtem hogy milyen telefonok kaphatóak és én a Samsung Galaxy J3 2016-ot illetve a Sony Xperia E5-öt néztem és ezeket jó áron(kedvezménnyel) megkapnám és elgondolkodtam rajta hogy be lehetne ruházni valamelyikre csak az itt a kérdés hogy megéri e ezek közül megvenni valamelyiket illetve ha igen akkor melyik a jobb? Sony vagy Samsung?

(Samsungom már volt tudom milyen nem olyan rossz)

(Sony az még nekem nem volt de van pár ismerősömnek nekik jó)

Elsősorban az érdekelne hogy a kettő közül megéri e valamelyiket megvenni és ha igen akkor melyiket?

Illetve hogy a Sony telefonok milyenek?

Előre is köszönöm a segítséget és felhasználói tapasztalatokat is szivesen fogadok! :)



2017. febr. 13. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Használtan ajánlok mondjuk ennek árában egy Samsung Galaxy note 3-at(3gb ram,4*2.5Ghz proci,full hd kijelző),de S5, HTC one m8-ban is gondolkodhatsz.
2017. febr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
utolso ertem es koszonom! meglatom meg mi lesz varom persze tovabbra is a valaszokat!
2017. febr. 16. 05:25
 13/14 Mándity Gábor ***** válasza:
Ha vennél használtan is (pl vatera), akkor keress egy jo allapotban lévő s5-öt, vagy valamit az galaxy s szériából (lehetőleg s4 vagy jobb). Iphone-t nem ajánlom, mert a tudásához képest kicsit drága.... Továbbá ajánlom az lg g3-g4-et. Persze ha olcson talalsz. A sony-kkal őszintén nincs tapasztalatom, sose volt olyan telóm, de sok jót hallottam róluk. A kíbaiak sem rosszak, a HTC a Huawei és a xiaomi is egyre "mépszerűbb". A lumiákról megirták előttem a tutit :D. Remélem segitettem!
2017. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

utolso koszonom!

Az Lg-rol tudnek enis nyilatkozni mivel jelenleg is az van nekem es jo is illetve nem is

Na meg a samsungokrol tudok meg nyilatkozni mert volt nekem az is es az viszonylag jo volt de sajna Sony Illetve Lumia meg nem volt szoval dontenem kellesz hogy mit vegyek :D

2017. febr. 17. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!