Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit választanátok inkább,...

Mit választanátok inkább, Honor 8 vagy Iphone 6s?

Figyelt kérdés
Csak ez a két választási lehetőség van nekem, mert ezek érdekelnek.

2017. febr. 13. 19:44
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
19%

"Nem ritka, hogy az Android lassan reagál, akadozik, (laggy) a képernyő érintésére, az iPhone pedig néha mintha már azelőtt tudná, hol akarjuk megérinteni a képernyőt, mielőtt az ujjunk hozzáérne.


De hogyan sikerült ezt ilyen jól megoldania az Apple-nek? Andrew Munn, a Google egyik volt szoftverfejlesztő gyakornoka szerint a helyes kérdés inkább az, hogy a Google hogyan tudta így elrontani az Androidot? Munn szerint az Android ezen a téren lehet, hogy sosem fogja tudni utolérni az iOS-t.


Az iOS-ben ugyanis a felhasználói felület képernyőre rajzolása és az interakciók figyelése külön szálakon fut valós idejű prioritással. A rendszer minden folyamatot megállít, ha ezen a szálon történik valami és olyankor csak erre összpontosít. Valahogy úgy képzeljük el, hogy amint megérinted a képernyőt, a rendszer azonnal átkapcsol egy őrült üzemmódba és minden más folyamatnak valami ilyesmit üzen: „Valaki tapogat, valaki tapogat, bármit csinálsz, állj le vele, valaki tapogat!”



Az Android esetében a felhasználói felület kezelése a fő szál mellett csak normál prioritást kap, vagyis az interakció közben is adatokat tölt le, emaileket, sms-eket ellenőriz a rendszer.

Munn szerint tehát két dolog miatt nem lehet soha olyan gyors az Android mint az iOS, amik már a kezdetektől fogva korlátozzák a rendszert:

– A felhasználói felület kezelése az alkalmazás fő programfutási szálán (thread) jelenik meg.

– A felhasználói felület kezelése csak normál prioritást kap.


De miért nem oldotta meg a problémát a Google? Nos, nem egyszerű feladat megoldani az Android Market összes alkalmazásának átírását úgy, hogy támogassanak egy új programozási interfészt. Valószínűleg ez a folyamat egy évig is eltartana, és éppen ezért lehetséges, hogy soha nem is következik be.


Szóval az Android lassú felületének problémáit csak egy módon oldhatja meg végleg a Google, ha nyomnak egy resetet és lerombolják a platformra felépített alkalmazások egész rendszerét. Ezzel szemben az iOS-t már az alapoktól multi-touch készülékekhez fejlesztették."


Hoppá!

2017. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező sztem azt nézd hogy milyen fajta user lennél.


Ha csak facebook, insta, youtube, snapchat, fotózas zenehallgatásra kell akkor iphone 6s.


Ha pro-bb user vagy, akkor andorid vagyis honor 8.


Nekem pl, iszonyat kevés, és bitang unalmas amit egy alma tud nyujtani. Mondjuk én note 5-mel amit a pálca miatt vettem, sztem jogos is :D

2017. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
39%

tl;dr


Hány éves cikk is? És melyik fanboy oldalról?

2017. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
91%

11#


Te se fogtál még csúcs androidot :D


Csúcs android gyors, lásd az enyém, 1 év után is hasít. Az iphone 7 gyorsabb a telomnál, de iszonyat baromsag ezért az enyémet lassunak titulálni :D


Hoppá!

2017. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
22%

[link]


Hoppá!

2017. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
0%
Savanya a szőlő szegény droidosoknak. :(
2017. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Az. Nyilván te aztán tudod.
2017. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
36%

Csúcs Android? Hát akkor lássunk egy csúcs Androidot szemben egy iPhoneal:


https://www.youtube.com/watch?v=iHSrQ3SzBHI

2017. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
8%

[link]


Hoppá!


Brühühü, szegény androidosok!

2017. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
95%
HVG, Origo, youtube. Sírjak, vagy nevessek? Azt hiszem, inkább röhögök egy jót.
2017. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!