Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit választanátok inkább,...

Mit választanátok inkább, Honor 8 vagy Iphone 6s?

Figyelt kérdés
Csak ez a két választási lehetőség van nekem, mert ezek érdekelnek.

2017. febr. 13. 19:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
34%

A dolog úgy működik kedves mindenki, hogy az Android/Samsung fanok itt is és máshol is, ha meglátják azt, hogy iPhone, azonnal mennek oda trollkodni, és fikázni. Lásd itt is az első hozzászólót. Mikor láttok olyat, hogy az iPhoneosok odamennek kötekedni a Samsung/Android tulajdonosokhoz? Pedig ok lenne rá, például a kigyulladó telefonokat véve. De hát ez az emberi minőséget mutatja ezeknél az élőlényeknél. Ráadásul mikor valaki csak úgy ok nélkül odamegy fikázni a másét, akkor tényleg nem lehet másra gondolni, mint hogy egy kisgyerekről van szó, aki szeretne drága telefont, csak apuci meg anyuci nem vesz neki. Mert ez a mentalitás teljesen erre vall.


Igen, nekem egy nagyon drága telefonom van. De megdolgoztam érte, mert felnőtt, negyvenhez közelítő ember vagyok, nem a szüleimmel élek már, van végzettségem, dolgozom, és megtehetem, hogy megveszek magamnak egy ilyen telefont. Szégyellnem kellene magamat ezért? Nem gondolom. Szégyellje magát az, aki irigy a másikra, illetve kezdje ő is úgy alakítani az életét, hogy eljuthasson odáig, hogy prémium telefonja lehessen, legyen az akár iPhone, akár Samsung, vagy bármilyen.

2017. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
88%

"...ha meglátják azt, hogy iPhone, azonnal mennek oda trollkodni, és fikázni. Lásd itt is az első hozzászólót."


én lennék az első hozzászóló, mi a probléma? hogy nem kedvelem az iPhone-t? szidtam egy szóval is hogy milyen sz@r?

kis szövegértés azért sosem árt...

2017. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
93%

#41-es vagyok, én se trollkodni akarok, nem szólok oda negatívan, nem fikázok senkit, hogy milyen telefonja van, mindössze azon akadtam ki, ahogy a #6-os elindította ezt az egész lavinát"


"egy idő után lassú lesz, csak ugye szegény Android tulajoknak ezt ciki beismerni."


Majd mikor a #7-es erre rácáfolt, hazugnak nevezte! Gondolom úgy hazudtolta meg, hogy fi#gja nincs az Androidról, életében nem használt Androidos telefont, csak szimplán leszólja, annyira el van szállva az iPhone-jától, és engem inkább az ilyen emberek irritálnak!


Ha kellően erős a hardver és jól van optimalizálva a rendszer, akkor az Android is lehet gyors és stabil, ráadásul úgy, hogy még xy idő után sem lassul be, csak sajnos nagyon sok almás számára ez elképzelhetetlen!

2017. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
23%
Nekem volt Androidos telefonom az iPhone előtt, majdnem annyiba került, mint egy iPhone, de Édes Istenem, rémálmaimban ne jöjjön elő megint az Android!!!
2017. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!