Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit választanátok inkább,...

Mit választanátok inkább, Honor 8 vagy Iphone 6s?

Figyelt kérdés
Csak ez a két választási lehetőség van nekem, mert ezek érdekelnek.

2017. febr. 13. 19:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%

Na rakok most képet, nehogy az andoidos kisfiúk azt mondják, hogy egy haveromtól kértem kölcsön telefont.


[link]


Megmondom én, hogy miről van itt szó. A kis androidosoknak fáj, hogy nem telik iPhonera, és csak olyan telefonjuk lehet, amit a szüleik vesznek meg nekik. De ha nem így van, lehet virítani, hogy kinek mije van! Had röhögjek már a sok gagyi, hulladék, használhatatlan Samsungon, LG-n, Sony-n, stb!

2017. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

Hát, mint ha gyorsabb lenne az iPhone, mint a koreai hulladék LG.


https://www.youtube.com/watch?v=Wd-ionqwQSQ

2017. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
5%
Volt Sony Z3-mom. Akkora egy hulladék telefont! Három hónap után sárga folt lett a kijelzőjén, tele vannak ezzel a fórumok. Adta is vissza szépen a pénzemet a Sony. Utána lett iPhoneom. A helyedben én nem reklámoznám, hogy ilyen telefonom van, mert ez nem dicsőség, hanem ciki!
2017. febr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Márkától független vagyok, de besírok, hogy hová fajul ez a világ! :( : hogy ezek az iPhone-fanok akkora arcnak képzelik magukat, csak mert ilyen telefonjuk van, pedig nem a telefon határozza meg egy ember kilétét, hanem az a személyiség, aki valójában a lelke legmélyén! És borzalmas, hogy a túlértékelt márkától teljesen megőrülnek, és azt hiszik, hogy Csak mert az iOS atomstabil rendszer, az Android semmiképp sem lehet olyan - teszik úgy, hogy vagy az életben nem volt még a kezükben Androidos, vagy csak évekkel ezelőtt csalódtak, és képtelenek elhinni, hogy a mai Androidos telefonok már közel sem ilyenek, aktuális tapasztalat nélkül lehurrogják, míg a sajátjukat a stabil rendszer mellett csupán a márkát nézve istenítik! Szánalmas!


Huawei Ascend P7-et használok, 2 év után a rengeteg használattól az akksija kezd meghalni, sokszor kell tölteni, de mindössze ezen kívül egy rossz szavam sem lehet rá, ugyanúgy működik, mint újkorában, csere után is Androidos lesz, pedig megtehetném, hogy iPhone-t vegyek, de személy szerint nem látom értelmét, főleg a túlzottan zárt rendszer miatt, az Androidot sokkal szabadabban tudom használni!


Kérdező, saját véleményem szerint a Honor 8 jobb választás lenne, főleg ár-érték arányban éri meg jobban, de inkább Neked kell lényegében azt eldöntened, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban!

2017. febr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
77%

#31

és honnan tudjuk hogy az nem apuci és anyuci pénzéből van?

2017. febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
El kell menni egy olyan boltba, ahol kipróbálhatod mindkettőt, és rá kell szánni az időt a tesztelésre. Én is e kettő telefonban gondolkodtam, és a Honor 8-ra esett a választásom. Sebességben nem találtam különbséget, sőt bizonyos pontokon a Honor 8 tűnik gyorsabbnak. Az Iphone tényleg hajszállal gyorsabban reagál az érintésre, de maga az alkalmazás megnyitása, az információk megjelenítése nem gyorsabb. Egyedül a videórögzítésben érzem jobbnak az Iphone-t, de ritkán videózom.
2017. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Húha, micsoda lavinát indítottam el! :O

Köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak, nem csak fitogtatták, a felsőbbrendűséget sugalló Iphone-ukat!


Nekem üzleti telefonként funkcionálna legfőképp, ezért szeretném ha gyors lenne, és hosszú életű. Igazából egyik kollégám ajánlotta az Iphone 6s-t, mivel jó, de közben megláttam a Honor 8-at, ezét nem tudtam dönteni.

Szóval én tényleg telefonálásra használnék egy telefont, nem csak arra, hogy míg megyek a sarki boltba, megmutassam milyen menő gyerek vagyok.

De a kommentek alapján a Honor 8 tűnik a jó választásnak. Szóval köszönöm! :)

2017. febr. 14. 10:58
 38/44 anonim ***** válasza:
58%
Hát igen, a Sony még Android viszonylatban is szarnak számít.
2017. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem a honor 8 vagy az iphone a gáz. Hanem az, aki ez vagy az mellett voksolva a másikat hülyézi... gratulálok. Az okostelefon nem tett titeket okosabbá :D
2017. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Utolso voltam, nekem iphonem van de nem nezek le senkit egy KÜTYÜ miatt... csak ostoba ember képes emiatt másokat beskatulyázni. Nézzetek szét a környezetetekben, vegyes a telefon kínálat. Mégsem utálod őket a telefonjuk MIATT (jobb esetben). Amig viccelodve megy a "egymás húzása" az egy dolog, de azért ne vegyük ezt már véresen komolyan... :D
2017. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!