Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Arany színű mobil illik egy...

Arany színű mobil illik egy fiúhoz?

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen.
2017. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trevor. ***** válasza:
Akkor már rozéarany inkább...
2017. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha kisebbségi vagy akkor igen. Ők (dzsigolók) szeretik a fénylő cuccosokat.
2017. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy illik?

Neked tetszik?

Ha igen, akkor ki nem fossa le, hogy más mit gondol róla? Nem ők fizették, nem az ő telefonjuk.


Ha valaki a telefonod színe miatt kerül vagy nem áll szóba veled, akkor azzal az emberrel amúgy sem vesztettél sokat...

2017. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik akkor illik hozzád. A Samsungon Galaxy S6/S6 Edge/S7/S7 Edge kifejezetten szép arany színben, viszont egy csiszolt alumínium hátlappal szerelt telefonnál (iPhone) már annyira szerintem nem néz ki jól az arany, mert fehérrel van párosítva. Te döntésed hogy melyik színt veszed abból a telóból amelyiket akarod, ha az arany tetszik akkor szard le hogy az ki mond róla rossz véleményt.
2017. febr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy s7-re gondoltam, eleg jol nez ki aranyban :D
2017. febr. 15. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Úgyis rádobsz valami undorító tokot, nem tökmindegy?
2017. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Én használtam pár hónapig arany s5-öt. Senki nem tette szóvá. Lehet észre se vették. Meg amúgy kit érdekel, hogy esetleg más mit gondol? Pl.: nekem nem tetszik, de ezért nem fogom leszólni ha valakinek ilyen van és férfi. Én most fehér SE-t vettem, mert nem tetszett a fekete. S7-ből egyik osztálytársamnak van arany, de ő lány.
2017. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!