Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Van egy Iphone 6-osom es mar vagy 2eve van rajta snapchat. De most mint mindig elkezdett frissiteni,es hat aztgondoltam hogy nem lesz semmi gond de nem enged belepni es azt irja ki hogy nem lehet lefrissiteni,de en nem mentem ra arra hogy frissites magatol frissit. Ramentem hogy megse frissitse de nem engedi hogy leallitsam a frissitest, es mar attoltottem az adatokat a telomrol a gepunkre,es biztonsagi mentest is csinaltam,de nem engedi igy sem letolteni. Probaltam a szoftverfrissitest is de meg nemlehet mert meg nincs olyan sz.frissites ami kellene,tehat a legujjabbra van lefrissitve de igy sem engedi. Legyszi segitsetek mert torolni sem engedi az alkalmazast, es mar nemtudom hogy mit csinaljak a snapchattal...

#frissítés #snapchat #vanraelegtarhelyem #nemhagyjaabba
2017. febr. 16. 14:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!