Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a garanciáli...

Mi a véleményetek a garanciális ügyintézésekkel kapcsolatban a Telenornál és a Telekomnál?

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 09:32
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Beviszed, leadod, márkának megfelelően elküldik a szervizbe, majd visszakapod.
2017. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekik lényegében semmi közük hozzá, ők csak átveszik leírják, hogy mi a panasz és elküldik szervizbe, nem saját.


Ezt a feladatot jól elvégzik. Csak arra figyelj, hogy írattasd rá velük, hogy "mennyire karcos" a telefon, meg csinálj fényképet róla.

2017. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne az europarki telekomhoz vidd ez tuti 😁

Csak szoftverezik a telefont, es rendesen kikell verni a balhét, hogy más is történjen vele. A várakozási időről nem is beszélve.

2017. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 K...László ***** válasza:
Telekom: a Pesti úti teszkónál elég korrektek. Amikor a 4G stickem felrobbant, és az USB csatin át befújta a füstöt a laptopba, és a billenytyűk közül dőlt a füst, akkor annyit írtak hibaleírásnak, hogy szétkapcsolt a készülék. Adtak csere 3g modemet a javításig, 2 hét múlva kaptam új 4G modemet (fődarab csere). A srác megjegyezte, hogy a toldókábelt nem viccből adták, legközelebb használjam azzal. Az asztallap leárnyékolta a rádióadóját, és maxon pörgött, azért pukkant. Ettől függetlenül ingyen kicserélték.
2017. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telenorhoz én háromszor vittem vissza ugyan azzal a hardver hibával a telefonom, mire végre megcsinálták. Az első két esetben csak visszaállították a régebbi romot és azt próbálták nekem beadni, hogy én vagyok a hibás, mert "belenyúltam az operációs rendszerbe" és "még örüljek, hogy ezt garanciában megcsinálják". Miközben persze csak a telefon töltötte le magának a gyári frissítést. Mondjuk mindháromszor ugyan abba az üzletbe vittem vissza és ugyan az a pali vette át, szóval lehet, hogy csak ő volt s-fej.
2017. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!