Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mit érdemes...

Szerintetek mit érdemes venni? IPhone SE (64 GB) vagy iPhone 7 (128 GB)?

Figyelt kérdés
Tudom a különbségeket, olvastam a leírásukat. Inkább olyanok véleménye érdekelne, akik fogták a kezükben, használták mindkettőt. Akarok egy iPhone-t venni, és a kettő közül szeretnék választani. Tudom, hogy ez szubjektív, és nehéz rá válaszolni, de mennyivel jobb a 7-es? Nagyon érezhető a különbség átlagos használatkor? Nem szoktam játszani, de szeretnék egy megbízható mobilt, mert elegem van az androidosom hülyeségeiből, amiket most nem kezdek el sorolni. A 7Plus nem játszik egyrészt az ára miatt (az SE se olcsó, de a 7-es már a plafon nálam, az a nagyon maximum), másrészt meg nem akarok 5,5"-os mobilt, most 5"-os van, és ez is majdnem túl nagy.

2017. febr. 18. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jön ki a sebesség különbség, hisz az SE hardvere se elavult, de azért egy picit érezhető. Én a 7est választanám már csak azért is mert újabb tovább lesz támogatva, sztereó hangszóró, újabb touch id, por és cseppálló stb. ha neked az 5" sok annál se sokkal kisebb a 4.7" meg kell nézni kézbe fogni melyik a kényelbesebb melyikkel tudnád elképzelni a hosszútávú használatot.

Akár az SE-t akár a hetest választod 2-3 évig lesz egy jó kis telefonod :)

Én is most fogok váltani eddig iphonejaim voltak, de tettem egy kis kitérőt az androidhoz, de borzasztó nagy csalódás.

A 4éves iphone 4emnek semmi baja nemvolt azon kivül hogy már nemtámogatta az apple a mostani samsungom másfél évesen a halál völgyébe jár...fagy, eldobja a térerőt, kikapcsol 25%nál

iphone 7 128 gb jet black-et fogok venni fél hónap mulva a helyedben a hetest venném.

2017. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a 7-re szavazok.
2017. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont azért akarok iPhone-t, hogy ne 2-3 évig legyen jó, hanem 5-6 évig. Mindenkitől azt hallom, aki le is cseréli, hogy még a régi 3GS meg 4S iPhone-ja is működőképes. Pedig nem mai darabok. Még a 7-es ellen szól, hogy mivel sok zenét hallgatok, kéne hozzá egy bluetoothos fülhallgatót, ami alsó hangon 20ezer forint. Nem vagyok sznob, most is egy elég régi androidosom van, de az SE-nél (bár ez nem szempont, csak mégis..), kicsit az zavar, hogy külsőre teljesen 5S, és ha kiadok egy kisebb vagyont, legalább ne nézzék elavultnak, holott nincs egy éve kiadva. Persze, magának vesz az ember telefont, nem számít mások véleménye, csak hát engem kicsit zavarna ez. Bár valószínű, SE lesz, mivel nem mindegy, hogy havi 9000 forint a törlesztés vagy 15000 (2 éven át, díjcsomaggal).
2017. febr. 18. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 7-est mondom.
2017. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Működni lehet hogy működnek, csak támogatva nincsenek...
2017. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!