Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Honor 8 telefonnál nem működik a lezáró gomb. Egyáltalán nem reagál semmit, kikapcsolni sem lehet. Ha nem lenne az ujjlenyomatolvasó, akkor feloldani sem tudnám. Délután még jó volt, kb 1-2 órája lehet ilyen. Valami tipp?

2017. febr. 19. 17:06
 1/3 Trevor. ***** válasza:
Indítsd újra a telefont.
2017. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, de nem tudom. Azzal a gombbal kéne, de akárhogy nyomom, nem reagál semmit. Azon kívül meg csak a gyári beállítás jut eszembe, de azt nem szeretném amíg nem muszáj. Az aksit kivenni nem lehet. Ha meg lemerítem, de továbbra sem aktív az a gomb, akkor hogy kapcsolom be? Nos akkor gondolom el kéne vinni szervízbe.
2017. febr. 19. 17:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült kikapcsolni egy időzített kikapcsolással, valamint beállítottam egy időzített bekapcsolást is, de erre nem volt szükség, gond nélkül működik most az a gomb.
2017. febr. 19. 17:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!