Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te melyik messenger verziót...

Te melyik messenger verziót használod?

Figyelt kérdés

nekem elegem lett a "napom"-ból és az állandó ugrálásból, ezért a 90-es verzió van fent


esetleg amúgy melyik az a verzió amelyikben a "napom"-on kívül a többi egyéb cucc benne van, és a legjobban működik? (nekem most ezzel nincs bajom, csak érdekel hogy valaki tud-e jobbat)



2017. febr. 19. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

71.0.0.10.65


Én is rühellem a "napom" funkciós szart. De most jött face appra is elvileg az új frissítés, az is undorító. Szerencse h lite-ot használok.

2017. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Egyelőre a legfrissebb. A napom része engem is idegesít. Mit akar tőlem a Facebook, azt hogy fiú létemre naponta szelfiket töltsek fel? Mi vagyok én, valami páwaképű r1banc? Még profilképem sincs, bár azzal is csesztet e-mailban a Facebook. Mert hogy úgy könnyebben rám találnak az ismerősök. Bizonyára, csakhogy én tudom, hogy kiket ismerek a valóságban és azok közül sokan ismerőseim a fészen is. Meg olvastam arról is, hogy be akarják vezetni a reklámokat a Messengerbe. Na akkor viszont repül vissza a legutóbbi reklámmentes apk. Nekem ne akarjanak a torkomon bármit lenyomni.
2017. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén legfrissebbet, de gondolkozom rajta, hogy felrakok egy korábbi verziót, mert nem igaz, hogy ha bárkinek el akarok küldeni egy képet, egyből beteríti a kijelzőt, hogy "adjam hozzá a napomhoz". NEM, rohadtul nem akarom megosztani életem minden másodpercét nyilvánosan, kösz.


Egyre undorítóbb ez az egész... Ha a csoporttársaim nem azon tartanák a kapcsolatot és osztanának meg minden (hasznos) dolgot, nem is lennék FB-ra regisztrálva. Így is egyetlen funkciója, hogy a csoportbeszélgetést heti 2-3x elolvasom, és ennyi.

2017. febr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 80.as verziójut használom, nincs nap funkció és tökéletesen müködik ^^


Google-ben keresetek rá régebbi messenger apk-kra

2017. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én a legutóbbit, de szerintem borzalmas. Biztos visszaváltok majd egy régebbire. A "napom" dolog irritál.. :D Meg amúgy is annyi baromságot raktak bele, hogy rossz nézni. Régi szép idők, mikor a Messenger lényege még az üzenetküldés volt.. :DD
2017. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!