Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Negyvenes, modern anyukának...

Negyvenes, modern anyukának milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Anyukám 42 éves lesz novemberben. Tudom, nem most lesz, de már elkezdtem agyalni. Szeretnék venni neki egy nem túl okos( csak telefonálna vele, meg ilyen alapfunkciók) kis érintőst, ami még illik is hozzá. Kora ellenére nagyon modern, hosszú szőke haj, szoli, köldök piercing, tetoválás, latexnadrág, vagy éppenséggel bőr, minden amit el tudsz képzelni :D Szóval szerintetek milyen telefont lenne érdemes venni neki? És ezt hogy tudnám elintézni, úgy, hogy meglepetés legyen? Mert én még csak 15 éves vagyok és így nem tudom, hogyan kéne... :S
2010. máj. 9. 03:49
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Hát te ismered anyukádat,neked kéne találni egy hozzáillőt!
2010. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

am: [link]


másold át

2010. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%

"Kora ellenére nagyon modern, hosszú szőke haj ..."


Te komolyan azt hiszed, valaki attól modern, hogy festeti a haját, szolizik, tetoválása van, stb.? Jajjjjj!

Legfeljebb "menőn" néz ki. De annak mi köze a modernséghez?


Másrészt egy 42 éves emberrel kapcsolatban ne mondjuk azt, hogy "kora ellenére", mert ha nem is számít már fiatalnak, de öregnek sem!!!


Hogy kinek milyen telefon kell, az függ:

- az igényeitől, tehát mire akarja használni a telefont (a telefonáláson túl lehet több funkció: fotó, diktafon, GPS, stb.);

- mennyire szereti a külsőleg is igényes, dizájnos/elegáns dolgokat.


Szerintem ezt a kettőt próbáld meg valahogy összehozni!

2010. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

samsung s5230 vagy corby... nem túl okos telók, de érintősek és designosak :) áruk is barátságos :D


[link]

2010. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. tudásban nem kell nagy, gps-ünk van a kocsiban, az nem kell bele. én is valami corby, vagy s5230 félére gondoltam, szerintem ezek közül választok majd :) a net is szerintem maximum abban fog kimerülni nála, hogy iwiw és időjárás jelentés :D meg ez a kettő van is néhány osztálytársamnak, nekem annyira nem jött be, de szerintem anyuknak elég lenne. köszi :)
2010. máj. 9. 17:38
 6/6 A kérdező kommentje:
esetleg még a samsung f480-ra gondoltam.
2010. máj. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!