Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a huawei honor 8-at?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi a telefonnal kapcsolatban.

2017. febr. 21. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakinek ilyen telefonja van akkor ne tartsa magában
2017. febr. 21. 16:10
 2/5 TR75 ***** válasza:

A Huawei-ek és Honorok jól optimalizált telefonok, nekem ugyan Honor 7 van, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Igaz, én nem nyúzom állandóan, így 2 napot simán kibír, szerintem a harmadik is lazán kijönne belőle (email, némi böngészés, némi telefonálás, esetleg egy kis ilyen-olyan alkalmazás). A háttéradatokat korlátoztam, csak wifiről frissítek.

A frissítéssel sincs gond.

A 7-esben a kamera nem a legjobb, nappal oké, de rosszabb fényviszonyok közt nem valami nagy szám (főleg a képek széle zavaros, elmosódott). Azt nem tudom, hogy a 8-asban mennyire javították ki, de gyanítom, hogy sokat javult a dupla kamera miatt.

Szóval szerintem jó vétel (küllemre pedig egyértelműen szép).

Nekem ez a második Huaweiem (a G620S is tetszett, bár arra a rendszerfissítést nem tudtam feltenni, valami miatt mindig hibát jelzett, de teljesen jól működött, két év alatt nem romlott észrevehetően az aksiidő, a Honor 7-esen pedig jobb is alapból).

Szóval ja, szerintem vágj bele, én megtenném a helyedben :-)

Mondom ezt 7-es használóként ;-)

2017. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kategóriájában a legjobb vétel.Ennél már csak a O+3 a jobb vétel.
2017. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*O+3T
2017. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Honor 8-am van, és teljesen megvagyok vele elégedve, Ár érték arányban nagyon jó vétel.
2017. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!