Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eközött a két telefon között...

Eközött a két telefon között mi a különbség?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mert nekem úgy tűnik, hogy mindkettő egyforma, mindkettő samsung j5 2016, csak az egyik 13 ezerrel olcsóbb. A képük az különböző, az látszik, de hogy ha rákeresek google képkeresővel az olcsóbbnak a képére, ott is mást ad ki. Szóval most akkor mi van?


2017. febr. 21. 22:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ez ugyanaz csak a színe más, itt a kép is egy j5 2016. Miért nem tudják normálisan megcsinálni a honlapot, vagy egyértelműen odaírni h 2016...


A3 2016 mennyivel jobb?

2017. febr. 22. 09:37
 12/21 anonim ***** válasza:

Írok neked jobbat:

Miért akarsz Samsungot?

Mielőtt bárki rám támadna, Samsung márka-hű és rajongó voltam.

Az a baj, hogy "neves" gyártótól akarsz egy gyenge középkategóriás készüléket vásárolni.

Ennek az a buktatója, hogy ezeket a készülékeket már megkapod 25000Ft-ért, csak nem az van ráírva, hogy Samsung, hanem Huawei vagy Xiaomi, de sok ismert nevet felsorolhatnék.

Ha szeretnél egy jól működő készüléket, és kb ennyi pénzt szánsz rá, akkor a két felsorolt gyártótól néznék helyedben készüléket.

Én Samsung Notet 3-at cseréltem egy Xiaomi mi5 Pro-ra, és áldom a napot amikor ezt megtettem!

2017. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Most ebbe nem akarok mélyen belemenni, de volt már nem ilyen kínai, kevésbe neves telefonom, papíron csuda jó, 8 magos processzor, sok megapixeles kamera, mittomén, csak hát a valóságba meg az volt, h a samsung sokkal jobb volt minőségben, szebb kamera, a zene hangzása is jobb volt, stb. Szóval nekem nem az kell, hogy ilyen-olyan magos proci, meg grafikus kártya, meg hogy egy másodperc alatt hozza be a játékot meg ilyesmik, nekem az a fontos, hogy megbízható legyen, kényelmes legyen és nem utolsó sorban ha elromlik, akkor a garancia miatt ne kelljen egy másik országba küldeni futárszolgálattal, hanem csak felszállok a metróra, elmegyek a boltba, és leadom azt cső. Huaweit nézegettem még, de az se olcsóbb. És ha már a samsung bevált, akkor maradok annál. Azért annyira sok pénzem nincs, hogy kísérletezgessek.
2017. febr. 22. 11:05
 14/21 A kérdező kommentje:
de volt már nem EGY ilyen kínai, bocsánat az egy szó kimaradt
2017. febr. 22. 11:05
 15/21 anonim ***** válasza:

Azért nem írtam "ismeretlen" kínai vackokat.

Mint már írtam, pont ugyan így gondoltam én is ahogyan te.

Kölöknek vettem a Xiaomi Mi5 pro-t, kipróbáltam, és beleszerettem! A kölök pedig örülve fogadta a a Note 3-at. Ha belegondolok mennyi problémám volt a samsungokkal használat során, hülyének érzem magam, hogy miért ragaszkodtam ennyire ehhez a márkához.

Azért, hogy egy kicsit segítsek a döntésedben, én nem valószínű, hogy ismersz, de 15 éve foglalkozom ezekkel a kütyükkel, szervizelem, fejlesztem őket, akár egyedi romokkal is.

Csak próbáltam neked rávilágítani, hogy egy kínai készülék vásárlása rögös út lehet de megéri, és a két felsorolt gyártónak van itthoni képviselete is.

2017. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 TR75 ***** válasza:

Az a lényeg, hogy nekem az az utolsó tippem, hogy az olcsóbbik J5 az a 2015-ös. Sajnos, a specifikációk terén a bolt nyugodtan mondhatja azt, hogy az adatok tájékoztató jellegűek. Ez magyarázhatja az olcsóbb árat, igyekeznek tőle megszabadulni, nem is a legkorrektebb módon, mivel a 2016-os némileg javított kiadás, szóval mélyen hallgatnak arról, hogy ez-az javítva van benne (az is lehet, hogy nem is érdekli őket, vagy nem is tudnak róla).

Ez az végső tippem.

2017. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi még gondolkodom akkor rajta. De esetleg nem tudod, hogy mi a különbség a két telefon között amit linkeltem, egyelőre még ezt akarom kideríteni. Mert mondjuk 80 ezerről leárazva nem rossz h 57-ért meg lehet kapni.
2017. febr. 22. 13:20
 18/21 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentem a 15-ösnek ment. Neked is köszi 16-os, igen az is lehet, csak ugye a név, h j510, az a 2016-osnak a kódjele, vagy milye, illetve 80 ezerről van leárazva 57-re. A másik meg alapból 70. Szóval abszolút nem értem a dolgot.
2017. febr. 22. 13:22
 19/21 anonim ***** válasza:

#15-ös voltam, és bocsánat, hogy a lényegre nem feleltem.

Mindkét készülék egy és ugyan az, de...

az (FN) jelzés azt jelenti, hogy a készülék EU-s, nem rendelkezi hivatalos magyar garanciával.

Ez esetben az üzlet lesz a szervizpontod és nem a Samsung Magyarország.

a (DS) jelölés pedig gondolom egyértelmű, Dual SIM, mert ennek van single SIM verziója is.

2017. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 TR75 ***** válasza:
Na, akkor ezt tisztáztuk, ma is tanultunk valamit :-)
2017. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!