Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le tudtok beszélni az iphone-ról?

Le tudtok beszélni az iphone-ról?

Figyelt kérdés

Valójában drágább, mint amit szánnék rá. 6s plus lenne a nekem való, de 200+os telefon:( nem arról van szó, össze tudnék gyűjteni rá, de ha belegondolok ez mennyi pénz, lehet nem lenne szívem kifizetni:(

Ami nekem kell egy telefonban : főzéshez rá tudjam pattintani a filmet/sorozatot, gond nélkül sznkornizálja a gmail fiókomat és naptáramat, gépről rá tudja tenni a kis zenéimet, appokat tudjak letöltögetni ami tetszik, jegyzetelni tudjak, amiket át tudok rakni a google drivera vagy valami hasonlóra amit elérek a pc-men, meg hát az alapok( youtube, skype, facebook), legyen rajta jó gps (persze magyar), bárki töltőjével tudjam tölteni,bluetooth-tal egy-egy dolgot rárakjak a gépre..

Az az igazság, hogy ezeket egy középkategóriás android is tudja, 50ezerért.

De teljesen rákattantam az iphone-ra, szépek, stabilak és annyi jót hallottam róluk.

De ha arra gondolok h ha azt a 200ezret hozzácsapnám a nászúthoz az mennyivel jobb lenne. De valahogy mégsem tudok leakadni a témáról:S

Valakiiiiiii beszéljetek le:) nem jó az nekem:)


2017. febr. 21. 23:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jah ha valamit elírtam, bocsi, nem látok rendesen:)
2017. febr. 21. 23:07
 2/22 A kérdező kommentje:

ALSÓKATEGÓRIÁS

eh.. 23:00 óra és már ilyen álmos vagyok...

öregszem...

biztos ezért nem látok..

2017. febr. 21. 23:23
 3/22 anonim válasza:
63%
Sok negatívuma van az Iphonenak, például a gyenge akksi, és olyan cuccok vannak benne mint egy Androidos telefonba 2-3 évvel ezelőtt. Ha éjszaka szereted nyomogatni a telefonod közelről, pixelesnek is tűnhet. Vezetéknélküli töltés is nuku. Az egyetlen pozitívuma az Ios. De az Android sokkal nyitottabb rendszer, Könnyebben tudsz rárakni Zenéket pld egy Androidos telefonra.
2017. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Inkább Vegyel egy Középkategóriás androidos telefont


200+FT Robogot vetem Robogot b**!


2 magos 2017 írunk nekem a Huawei P8 8 magos RAM 3 GB 16 GB belső memo és nem került annyiba mint a Robogom es a Laptopom egybe rakva

2017. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Hátránya max annyi, hogy megkell tanuld az itunest kezelni, de miután megtanultad, fényévekkel jobb, mint akármelyik androidos telefon.
2017. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
mondjuk azt ha 200.000 ezer forintér vennél androidot azt 300-400 ért veszed meg iphoneba
2017. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

kedves negyedik kommentelő!

Elmondanád mégis mi olyan különleges egy robogóban, hogy ennyire kiemeled? Újonnan vetted 200ért? (vagyis inkább újonnan vették a SZÜLEID 200ért?) Mellesleg igen, 2017 van, és 2017-ben már nem éri meg 16 gb-os telefont venni. Jövőre cserélheted is le a p8ad, hiába a szupi 8 magos proci meg a 3 gb ram..(6s mégis gyorsabb nála..)

Én nem akarlak róla lebeszélni. Nekem is 160ezres androidos telefonom van, nem bántam meg, hogy megvettem, következőnek énis iphonet szeretnék, de majd csak szeptemberben az újat.

Ha megengedheted magadnak, vedd meg, ha nem, akkor ne.

2017. febr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nah igen, 200ezerért tényleg robogót is lehet venni!

Annyira sokallom, és nem hiszem, hogy nekem megérné, nem vagyok üzletember és valójában ciki lenne elővennem a barátaim/család előtt, hogy volt ennyi eszem megvenni. Szüleimhez nem is vinném, arra az időre átraknám a régi telóba sim kártyát :D

Szóval egy alma laptop annak, akinek a munkája miatt egy csúcskategóriás gép kell, az oké, az kell, de nekem ennyiért egy telefon:F

De olyan szépek, annyi jót hallottam róluk és úgy vágyok egyre. De szeptember óta 70ezret raktam félre, aminek a duplája sem elég egy rendes iphone-ra:( Vállalhatnék plussz melókat és úgy fél év múlva meg lenne.. de akkor meg abból a pénzből kijön egy pár napos nyár végi nyaralás.

Már azon gondolkodtam, hogy replikát veszek :D (persze azt nem, ha meghal benne valami, dobhatom a kukába)

El kell hajtanom magamban ezt a vágyat, nincs szükségem csúcskategóriás telefonra. Fogyasztói társadalom;)

2017. febr. 22. 00:26
 9/22 A kérdező kommentje:
Oh és mindenkinek ment a zöld pacsi, köszönök minden választ:)
2017. febr. 22. 00:36
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
5s-et 30ezerért lehet venni használtan.
2017. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!