Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le tudtok beszélni az iphone-ról?

Le tudtok beszélni az iphone-ról?

Figyelt kérdés

Valójában drágább, mint amit szánnék rá. 6s plus lenne a nekem való, de 200+os telefon:( nem arról van szó, össze tudnék gyűjteni rá, de ha belegondolok ez mennyi pénz, lehet nem lenne szívem kifizetni:(

Ami nekem kell egy telefonban : főzéshez rá tudjam pattintani a filmet/sorozatot, gond nélkül sznkornizálja a gmail fiókomat és naptáramat, gépről rá tudja tenni a kis zenéimet, appokat tudjak letöltögetni ami tetszik, jegyzetelni tudjak, amiket át tudok rakni a google drivera vagy valami hasonlóra amit elérek a pc-men, meg hát az alapok( youtube, skype, facebook), legyen rajta jó gps (persze magyar), bárki töltőjével tudjam tölteni,bluetooth-tal egy-egy dolgot rárakjak a gépre..

Az az igazság, hogy ezeket egy középkategóriás android is tudja, 50ezerért.

De teljesen rákattantam az iphone-ra, szépek, stabilak és annyi jót hallottam róluk.

De ha arra gondolok h ha azt a 200ezret hozzácsapnám a nászúthoz az mennyivel jobb lenne. De valahogy mégsem tudok leakadni a témáról:S

Valakiiiiiii beszéljetek le:) nem jó az nekem:)


2017. febr. 21. 23:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
19-es: iphone-ról(ra) is lehet blutin küldeni fájlokat (kivétel a zene) csak le kell hozzá tölteni pl. a flick nevű appot, ami van iosra, droidra és windózra is. ennyi a varázslat :)
2017. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi a további válaszokat is!!! Mindenkinek ment a pacsi:)))
2017. febr. 22. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!