Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ideig szoktatok neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig szoktatok neten beszélgetni mielőtt találkoztok? És miről tudtok még olyankor beszélni?

Figyelt kérdés
Híve vagyok annak hogy jobb személyesen ismerkedni. "Halál félelmem" van attól, hogy neten már minden lényegesebb dolgot kibeszéltünk és személyesen meg beáll a kínos csend, mert már nem tudunk ismerkedős témát felhozni,de a zavartól még önfeledten sem tudunk beszélgetni akármiről. Vagy csak túlparázom?:)
2016. dec. 21. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlparázod :)
2016. dec. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha így lesz, akkor nem illetek össze. Ha összeilletek, nem lesz így. :D
2016. dec. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem levelezőpartnert keresek, úgyhogy ha a pasi nem tér rá pár beszélgetés után a találkozásra, akkor onnantól nem tudom komolyan venni. Elvégre ha egy férfi tudja, hogy mit akar, és engem akar, akkor minél előbb el fog hívni randizni.

Két hét csacsogás után már legfeljebb csak azért beszélgetek valakivel, mert kitölti az unalmas perceimet, és jó beszélgető partner. Akár haverok is lehetnénk...


Másrészt: elég gáz, ha neked annyi az össz témád, hogy ismerkedtek. Ez a mi a hobbid, milyen filmet láttál, stb. elég hamar ki fog futni élőben is.

Most gondolj bele, vannak párok, akik már 20 éve együtt vannak, és még mindig tudnak miről beszélgetni! Hihetetlen, igaz?

Ha a randi alatt csak ültök egymással szemben kukán, és meg se sikerül szólalni, vagy nem tudtok túllendülni az ismerkedős témákon, akkor azt hagyni kell a fenébe, nem egymást keresitek. Egy jó kapcsolatban egymás barátai IS vagytok, és bármiről tudtok beszélgetni: érzések, problémák, tervek távlatán túl is van közös érdeklődés és beszédtéma.

2016. dec. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Személyesen ismerkedni ezerszer jobb szerintem is...

Valamiért hozzám is közelebb áll. Tiszta sor. A netes ismerkedésben rengeteg buktató van.

2016. dec. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3as: lehet nem fogalmaztam meg jól vagy te értettél félre valamit:) természetesen tudok beszélgetni a mi a hobbid témákon kívül is, csak nekem kell idő amíg feloldódok személyes találkozások során. Épp ezért akarom elkerülni hogy neten keresztül merítsük ki ezeket a témákat. Meg zavarban is vagyok és leblokkol az agyam.

És hát van egy sajátos humorom ami a vagy megszoksz vagy megszöksz kategória és neten keresztül nem tudom hogyan reagál a másik.


Lehet hogy kicsit hülye a kérdésen, de nézzétek el, 4 éve romantikában se volt nagyon részem és előtte is 2x ha részt vettem valódi randin, akkor még mondhatni gyerek voltam. Azóta változtam is rengeteget, nem tudom hogy viselkednék most, félek attól hogy csalódást okozok és ezért reagálom túl.

2016. dec. 21. 07:33
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:

2-3 nap, de inkabb kettő, hétvégére le van beszélve a randi. Utána visszafogok a lendületből. Amugy a randinak inkabb a fizikai kontaktusrol kell szólnia. Megoleled, meg fogod a kezet, megsimogatod a vállat hátat, csók, ha ügyes vagy akkor igy tovabb a szexig, bár en azt sose erőltetem az elso találkozón. De amugy ezert is érdemes olyan helyre menni ahol sétáltak, mert ott mindig lesz téma.


Nem értek egyet a hármassal, nekem a leghosszabb kapcsolatom, tobb mint 5 ev, ugy kezdődött, hogy semmi, közös nem volt bennünk, alig tudtunk valamiről beszelni, de tetszett, külsőre, es szerett volna időt tölteni velem, es ennél tobb nem kellett. Par alkalom utan felengedett, par het múlva mar be nem állt a szája. :)

2016. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Általában nem beszélgetek neten, személyesen ismerkedem. Nem mondom, hogy nem fordul elő, olyankor nagyjából 4-6 üzenetváltás (max pár óra-fél nap), és randit szervezek, ott folytatjuk.


33F

2016. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pár kérdés:


Mit dolgozol?

Tudsz-e főzni?

Mit eszel hetkoznap? Hetvegen?

Olvasni szeretsz? Kedvenc könyvek?

Cigiztel valaha, vagy cigizel?

Alkoholt ittal regebben, es most? Mit szeretsz?

Mi a kedvenc eteled, italod, desszerted?

Kavet iszol? Forralt bor?

Mennyire vagy beteges egy evben?

Szemuveges vagy?

Hogyan oltozkodsz?

Szereted, ha csikiznek?

van jogsid?

Jo hangod van? Szoktál enekelni?

Szeretsz buszon ulve elmelkedni? Vonatozni?

Van ujevi fogadalmad?

Konnyen kihoznak a sodrodbol?

Hogy lazulsz el egy nehez nap utan?

Zuhanyzol vagy furdesz?

Mit erzel, ha egy allatot simogatsz?

Ha allat lennel mi lennel? ;)

Van olyan hely, ahova rendszeresen visszajarsz, elvonulsz a szobadon kivul?

Sportolnal pasival, pasi kedvéért?

Sok baratod van?

Kedvenc tantargyod a suliban?

Mit szeretsz, utálsz a melódban?

Milyen az elet ott ahol élsz?

Voltal mar kulfoldon? Hol?

Nyaralni szoktal jarni evente?

A pohar felig tele, vagy felig ures? Miért?

Szeretsz tv-t nezni? Filmezni? Tarsasozni?

Tudsz jegkorizni? Gorkori?

Szereted, ha fotoznak?

10 ev mulva hogy latod magad?

Van bakancslistad?

MENNYIRE vagy bulizos?

Szeretsz egyedul lenni?


Mi a velemenyed az unnepekrol?

Milyen egy tokeletes randi neked?

Hogy jon az ihlet, ha irsz? Figyeled a kulvilagot?

Mi a velemenyed a tavkapcsolatrol?

Mit jelent szamodra a szeretet? Szerelem?

Az ajandekozas hive vagy?

Konfliktuskezeles?


Sminkeled magad? (ha no az illeto)

Lakkozod a kormeidet telen-nyaron?

Kedvenc színed?

Mesélj a szobádról. Miért olyan amilyen?

Szereted az illatodat? A bor illatat?


Nonap, Valentin, Szulinap velemeny?

Miert vagy halas az eletben?

Mit varsz el egy masik embertol altalanossagban?

Mit adsz te masnak altalaban magadbol?

Konnyen ismerkedsz? Megnyilsz konnyen?

Legrosszabb felszedos duma, amit mondtak?

Sokan szolitanak le altalaban 1 heten?

Szoktál eloitelkezni olyan felett, akit alig vagy nem ismersz?

Donteseidet spontan hozod meg, vagy vegigondolva?


F

2016. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem most az első levéltől a randiig 16 nap telt el. De csak a sok elfoglaltság miatt volt ilyen sok idő, h elhívtam. Egyénként sztem 8-10 nap az ideális.
2016. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk távkapcsolatnak indult. Nagyjából 2 hónapig beszélgettünk, mielőtt találkoztunk. És hidd el, be fog állni néhány pillanatra a csend, de ha működik a kémia (ami ebben az esetben talán a legfontosabb), akkor nem lesz baj. Az első találkozást mindenki másképp éli meg. Nekem ő az első, így nagyon zavarban voltam legelőször, de aztán szép lassan kialakult minden, és mindig jókat beszélgetünk.
2016. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!