Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni a...

LightDragon kérdése:

Szerintetek megéri megvenni a Honor 8 (32GB) nevű telefont?

Figyelt kérdés
Régóta nézegetek róla teszteket és olvasgatok róla véleményeket és engem meggyőzött, de azért szeretnék megkérdezni olyan embereket is, akik használják, hogy mennyire megbízható a telefon, az operációs rendszer, stb... Kérem olyanok írjanak, akik tényleg használják vagy értenek a telefonhoz. Köszönöm a válaszokat előre! :)

#telefon #Huawei #2016 #2017 #Honor 8 #telefon megbízhatóság
2017. febr. 23. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagyon jo dontes. Enyem ma jon meg :)
2017. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jó telefon az áráért.
2017. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
A kamerája eléggé határeset, de minden másban nagyon szuper, és a minőségére sem lehet panasz!
2017. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
A kerája határ Eset?? Pont hogy a hátsó dual kameraja nagyon jo kepeket keszit nem? En az első kamerájától félek hogy milyen képet készít. Pl hogy buliban (kevés fénynél) napközben profilképhez, vagy csak siman pl suliban képeket csinalni. Erre lennék kivancsi
2017. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A hardwere és a kinézete teljesen jó ezért az árért. Nekem csak a telefon aljának a kihasználatlansága nem tetszik, lehetnének azon a gombok és nem a képernyőn, de kinek mi.
2017. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!