Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon mellett dontsek?

Melyik telefon mellett dontsek?

Figyelt kérdés

Ballagasomra egy telefont szeretnek,de sajnos nem igazan tudom melyik lenne a jo valasztas. Most egy Samsung Galaxy Grand Neo telegonom van,ami mar kb. 2 eves.(nem volt vele kulonosebb gondom,azon kivul h allandoan lefagyott)


Gondolkodom az Iphone 5s-en,mert nagyon tetszik maga a telefon es jokat irnak rola. De ugy gondolom lehet,hogy most 2017-ben erdemesebb egy Iphone 6-ot venni,viszont az sajbos mar tul draga.


Ezert a kerdesem az lenne,h szerintetek az Iphobe 5s mellett dontsek,vagy egy hasznalt Iphone 6 mellett. A Samsung is szoba johet,tehat erdekelne az is,h az esetleg jobb lenne e, es ha igen melyiket ajanlanatok. Mindenkeppen szeretnek 100.000Ft alatt maradni.(Bar ha hasznalt Iphone 6-rol van szo akkor nyilvan +20-30.000 belefer).


Bocsi ha hosszu voltam,elore is koszi a valaszokat. :)


2017. febr. 25. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi számít neked egy okostelefonban?

Kamera? B20 támogatás? Gyors hardvere legyen? Vagy valami más?

2017. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom az iPhone SE-t nézted-e. Az külsőre olyan, mint az 5S, de legtöbb "belső" tulajdonsága olyan, mint a 6S. Mondjuk 100e alatt még nem láttam.


Androidosat ajánljanak a többiek :)

Én Samsung Note meg Sony telefonokat használtam/ok főként, de azok nem ebben az árban vannak szóval azokat hiába ajánlom.

2017. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

IPhone SE, ha belefér, vagy pedig valamilyen Xiaomi, mondjuk a Redmi note 4.

Mást nem nagyon ajánlok meleg szívvel.

2017. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem a legfontosabb a kameraja,hogy jo fenykepeket keszitsen,illetve az h viszonylag "ritkan"keljen tolteni(1napot kibirjon,ugy,h egesz nap hasznalom), es nagyon fontos a minnel gyorsabb mukodes.


Valoszinuleg az Iphone 5s-re fogom lerakni a voksom,mert az SE mar tul draga,es szamtalan hirdetest latok ahol Iphone 6-ot cserelnenek 5s-re es ez szerintem nem veletlen.


De nyugodtan irjatok meg velemenyeket:))

2017. febr. 26. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!