Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 nem ébreszt, nem "ad...

IPhone 6 nem ébreszt, nem "ad ki hangot", nem szól zene?

Figyelt kérdés
Egyik reggel kellemetlen meglepetésben volt részem, miszerint magamtól ébredtem fél órával később, mint kellett volna. De ahogy ránéztem a telefonomra, azon lelkesen ott volt az ébresztő (szundi-kikapcs) viszont nem szólt egyáltalán. Mondom szuper, este leteszteltem nem működött, újraindítottam. Jó volt pár napig, majd megint nem működött, illetve YouTubeon sem játszott le videót (el sem indította) és ha zenét akartam lejátszani, akkor elkezdett össze vissza ugrálni a számok között majd elindított random egyet de megint nem szólt hang. Akkor sem, ha hívott valaki, csak rezgett. Párszor eljátszotta már ezt, újraindítására mindig megoldódott. Szerintetek mitől lehet, érdemes szervízbe vinni vagy megoldható?
2017. febr. 26. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg egy gyári visszaállítás iTuneson keresztül? (Előtte mentsd le a képeidet stb.) Házilag mást nem nagyon tudsz csinálni.
2017. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!