Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g5 videó lejátszasi hiba...

RuniShen kérdése:

Lg g5 videó lejátszasi hiba ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy lg g5 készüléket és nem olyan régóta elkezdte azt csinálni, hogy egyik pillanatról a másikra nem játsz le videót de sehol pl:youtube;instagram;facebook;galéria és akkor még a messenger is meghülyül nem jelzi ha irnak vagy ha hívnak rajta. Mit lehet ez ellen tenni vagy valami szoftver hiba vagy mi? Volt már valakinek hasonló? És most factory reseteltem miatta és most is csinálja 😞

2017. febr. 27. 19:51
 1/2 BM-Striker ***** válasza:
Vidd szervizbe.
2017. febr. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan mintha akkor romlana el amikor itthon vagyok wifin máshol nincs ilyesmi baja és akkor kezdődött amikor a Messenger frissítve lett és olyan lett mint az insta.
2017. febr. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!