Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 edge vagy...

Samsung galaxy s6 edge vagy huawei p9?

Figyelt kérdés

Vagy ilyen árkategóriában mit ajánlotok(110ezer)?

Iphone nem érdekel!



2017. febr. 27. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
p9.
2017. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe az árkategóriába a Honor 8 a legjobb vétel,vagy a O+3T ha belefér.
2017. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkamb még tenném hozzá kicsit oneplus 3t-re.
2017. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha viszont mindenképp a két említett közül szeretnél választani, akkor én az S6 Edget venném. De a Huawei P9 is kb ugyanolyan jó, szóval egyikben sem fogsz csalódni.
2017. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:

S6 egyetlen jelentős kényelmetlensége, hogy nem bővíthető a tárhely.

A P9 újabb, hardvere minimum olyan erős.

2017. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:
Amúgy tényleg érdemes ránézni a Honor 8-ra.
2017. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
S6-ot semmi képp. Nagyon rossz az ár érték aránya. Egy Xiaomi redmi note 4 hardwerileg, szoftverileg többet tud, és fele annyiba kerül illetve bővíthető a tárhelye. A huawei p-soroszatának se jó az áruk. Ha huawei akkor honor 8! De az s6-ot felejtsd el. A huawei-ben mondjuk az nem tetszik hogy a telefon alja nincs kihasználva, és a kijelzőn vannak a gombok... Én ezért a Xiaomi-t választottam és jó döntés volt.
2017. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
Ha belefér árban egy kicsit több, akkor szerintem is az OnePlus 3T. Jelenleg adott kategóriában ez a legjobb készülék.
2017. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves hetedik válaszoló. Egyet tudok érteni Veled abban, hogy a Redmi Note 4 nagyon jó telefon. De használtál már Huawei P9-et, vagy Galaxy S6-ot? Ha most vennél, akkor már egyáltalán nem olyan túlárazottak, mint mikor kijöttek. És hidd el, vannak olyan szinten, mint a Xiaomi Redmi Note 4 (ami szintén egy nagyon jó készülék). Ha úgy gondolod, hogy nem, akkor kérlek, mondj pár szempontot, amit annyival jobban csinál a Xiaomi, mint egy S6. Csak hogy képbe kerüljek. A válaszodat köszönöm.
2017. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!