Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil szolgáltatónál a...

Melyik mobil szolgáltatónál a legjobb lenni, internet miatt?

Figyelt kérdés

A 4g lefedettség miatt érdekel. Most veszek dual sim-es 4G képes mobilt és a második helyre új kártyát veszek a net miatt.

Kinézve a telenor van, elég jó lefedettséget írnak a honlapon, de gyakorlati tapasztalat jobban érdekelne.

Fontos, hogy én nem városban lakok, főleg olyanok véleménye érdekelne, akik utazás közben, vagy kisebb falvakba neteznek mobilon.

T-mobil és Vodafone tapasztalatok is érdekelnek.


2017. febr. 28. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mindenképp a vodát ajánlom, mert a telenor nem azon a frekvencián adja a 4G-t, ami nagy távolságon is foghato! a toronytol 10 km-re sokáig kinlodtam a telenorral , mig a voda hasit.
2017. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidéken a Telenor és a Telekom közösen üzemelteti az LTE 800-as hálózatát, tehát a lefedettség is sokkal jobb, mint a Vodánál.
2017. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát nem tudom, én vodás vagyok, de a 4G sokszor akadozik, állandóan váltogatja a frekvenciát a telefonom, van ahol még 3G sincsen, sokszor meg ha a jel vissza is jön, nem kapcsolódik vissza, manuálisan kell.
2017. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
Nekem alapvetően semmi bajom a Telekommal. Igaz, elég nagy városban élek. Vidéken már volt olyan, hogy igen gyenge volt a térerő, míg a másik szolgáltatónál még vidáman ment a 4g. Persze ez megvolt oda-vissza...
2017. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Voda a jó, majdnem teljes a 4G lefedettségük, Budapesten már van 4G+ is.
2017. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mondjuk az utóbbi időben mintha javult volna a 4G akadozás Vodánál.
2017. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!