Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Férfiként rosegold telefon?

Férfiként rosegold telefon?

Figyelt kérdés
vélemény?
2017. márc. 1. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Fura, mert egyébként eléggé lányos szín. De ha tetszik, ne hallgass ránk.
2017. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Hááááááát....azt most inkább nem írnám le.
2017. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem zavar, hogy mindenki azt fogja hinni első pillanatban, hogy meleg vagy, akkor hajrá!
2017. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
írd le nyugodtan, azért kérdeztem. :)
2017. márc. 1. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem férfi szin .
2017. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem vészes, bár én inkább élénkebb színűt vennék, ha nem fekete vagy ezüst/fehért választanék.
2017. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Én passzoltam, mert csak olyan színben lehetett volna kapni az egyik kiszemelt márkát-típust és pont lejjebb ment a legjobbnak tűnő, másik márka/típus.

De megfelelő ár/tudású készüléknél pont nem érdekelne, legfeljebb kap egy tokot, mert én műszaki tartalmat, funkciót veszek, nem design-t vagy státusz/fallosz-szimbólumot.

2017. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha neked az tetszik, akkor nyugodtan.

Én feketén kívül viszont biztos nem vennék.

2017. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom iPhone. Érdekesen néz ki egy férfi kezében. Ismerősök biztos leszólnák, de idegenek észre se vennék. Nekem a silver tetszik és azt is vettem. Ha neked kell a rosegold akkor nyugodtan, végülis csak egy szín.
2017. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, iphone. Nekem is leginkább a silver tetszik, viszont van egy ismerősöm, aki elakarja adni az övét, és elég kedvező áron hozzátudnék jutni. Nekem különösebb bajom nincs vele, jobban tetszik, mint az új fekete..
2017. márc. 1. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!