Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek furcsa a fekete...

Szerintetek furcsa a fekete telefon?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Iphone 7 plus telefont és egyre jobban tetszik a Matt fekete színben, csak nem fura, hogy egy lánynak fekete telefonja van? Mert eddig mindenki akit láttam a Rose gold árnyalatot választotta, és nem tudom mennyire furcsa, hogy én nem.

2017. márc. 3. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne semmi furcsa. Sok lányt ismerek fekete telefonnal.

Egyébként is a 7-es szériának a matt fekete lett a legjobbja, az legalább nem gyűjti annyira az ujjlenyomatokat..

2017. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De, rohadt furcsa. Te aztán nagy egyéniség lehetsz.

Kitalálom: nem menőzni kell az ájfon, hanem jól van optimalizálva.

2017. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig úgy voltam vele, hogy a rose goldot veszem meg, de már nagyon utálom azt a színt. Most nem is értem miért tetszett meg. Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen :)
2017. márc. 3. 10:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Menőzni?? Basszus...akinek Iphone-ja van az már automatikusan menőzik? Ez az első Iphone-om lesz mert egyre szarabb az android nekem úgyhogy semmi másért nem akarom.
2017. márc. 3. 10:03
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem valami világos színt vegyél, lánynak jobban áll.
2017. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs gond a feketével. Ha az tetszik, azt vedd. Vannak átlátszó és színes tokok is, szóval ha akarod, kedved szerint "változtathatod" a színét.
2017. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. márc. 3. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek nem iphoneja van azok azt hiszik,hogy azért vesz valaki iphonet,hogy menőzzön ! -.-'
2017. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, a környezetemben mindenki ilyen -.-
2017. márc. 4. 10:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Akiknek nem iphoneja van azok azt hiszik,hogy azért vesz valaki iphonet,hogy menőzzön !

Pedig dehogynem! :-))

2017. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!