Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android fejlesztő lettem?...

Android fejlesztő lettem? 😮😮😮

Figyelt kérdés

A Samsung Galaxy J5 telómon ráböktem a "Build számá"ra az ezköz névjegyében(azzal szoktam szórakozni, hogy azolat a szoftveverziókat böködöm), és kiírta, hohy "még 4 lépésre van attól, hogy fejlesztő legyen".És valahányszor megnyomtam, 1 lépéssel közelebb kerültem ahjoz, hogy fejlesztő legyek. Végül kiiírta,hogy

"fejlesztői üzemmód engedélyezve".

A készülék működésében változást eddig nem tapasztalatam.Van ennek valami + vagy - hatása?

A válaszokat kösz előre is😊



#Android #Samsung #Build #Galaxy #fejlesztői üzemmód
2017. márc. 3. 21:16
 1/10 anonim válasza:
Eddig én is eljutottam ugyanilyen telefonon, de még én sem igazán értem, hogy ez miért jó nekem 😀😞📱
2017. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én sem nagyon 😆
2017. márc. 3. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

beállítások menüben ott figyel a fejlesztői lehetőségek...


de mivel azt se tudtad, hogy van, felesleges vele foglalkoznod

2017. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy durranás! Ha meg az Android verziót böködöd, akkor előjön egy nyalóka. Ha azt is böködöd, akkor megváltozik a színe...
2017. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Ez mostanában egy elég jövedelmező szaktudás, szerintem azonnal kezdj el állást keresni vele.


Ez a nyomogatás a "fejlesztői opciókat" kapcsolja be, amiket a beállításokból érhetsz el. Hardveres gyorsítás, GPU monitoring, érintőképernyő kalibrálás, overlay, ADB meg ilyesmi szokott benne lenni.

2017. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
A telefon beállításai között megjelent egy úl menüpont "Fejlesztői beállítások" néven. Ott lehet állítgatni mindenféle opciókat, amikkel -ha valaki nem ért hozzá- a használhatatlanságig el lehet állítani a rendszert.
2017. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha nem piszkálom, akkor nem lesz semmilyen hatása a telefon működésére?
2017. márc. 3. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz.
2017. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Android fejlesztő nem lettél, csak ahogy írták, elérhetővé tetted a fejlesztői beállításokat.
2017. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ott lehet az USB hibakeresést is bekapcsolni.
2017. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!