Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Árvaellátásot kapok, és az...

Árvaellátásot kapok, és az mellé jár egy kis papír amivel utazhatok 50% -s menetjeggyel és 90%-ssal, mivel diák vagyok, az 50 %-s ugyanaz mintha sima diákjegyet vennék?

Figyelt kérdés
mert az 50 %-sból van kb 25 darab lepecsételhető utazás, a 90%-sból meg csak 2, és nem tudom, hogy a diák és az 50%-s menetjegy között van e külömbség, olcsóbb e mint a diák jegy.
2012. febr. 10. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal vagy a 2 90%-t veszed igénybe, vagy az 50%-sokat. De lehet, hogy rosszul tudom. Ha diák vagy, akkor inkább diákjegy.
2012. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha 2 db 50%-ost pecsételnek le akkor 90%-os jegyet kapsz.

Az 50% és a diákjegy ugyanannyiba kerül.

2012. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor ezekszerint a diák olcsóbb mintha az 50-sat venném? sose használom őket mert nem szorulok távközlekedésre városban élek, de ha mennék pl messzeb akk a diák olcsóbb lenne mint az 50%-s?
2012. febr. 10. 16:49
 4/6 anonim válasza:

Jajj, dehogy lenne olcsóbb. A diák jegy is 50%-os kedvezményt jelent.

Ha a kis papírodon két 50%-os kört pecsételnek le/írnak alá, akkor 90%-os kedvezménnyel veheted meg a jegyedet. Neked ezt érdemes választani, mert ha be is telik a kis papír, a diákod miatt (ami korlátlan számú kedvezményes utazásra jogosít) bármikor mehetsz 50%-ossal.

2012. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem :) de én eddig úgy tudtam h csak egy utazásra csak egyet használhatok fel, úgyértem h 2 db 50%-s nem jogosit fel 90%-sra, erről nem halottam még
2012. febr. 10. 22:55
 6/6 anonim válasza:
Akkor rosszul tudtad.
2012. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!