Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s7 edge?

Samsung Galaxy s7 edge?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy s7 edgét szeretnék venni,és megláttam hogy van s7 edge plus.Nyilván a kisebbet szeretném.Voltam Samsung boltba és ott az s7 edge olyan kicsike volt meg is lepődtem,hogy 5.5 colos.Nos a kérdésem az lenne,hogy miben különbözik az s7 edge plus az s7 edgétől?Az árukereső.hu-n ha beírom s7 edge plus,nem ad ki semmit,de ha simán s7 edgét írok azt kiadja.Akkor amit onnan megrendelek az a "kisebb lesz"?


Egyépként ezeken a telefonikon gondolkozom;

-Samsung Galaxy s7

-Samsung Galaxy s7 edge

-iPhone 6s 32 gb

Aki tud véleményeket a telefonról,szívesen veszem az információkat.

Nekem fontos;

-üzem ideje

-ne legyen 5 colnál nagyobb

-2-3 évre tervezek

- jól fusson rajta minden.

-szép képek


U.i;Eddig még csak Androidom volt,jelenleg Huawei p8 liteot használok.



2017. márc. 5. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz telefon, üzemideje miatt jobban megéri az Edge kiadás, mert nagyobb akku van benne.

Ja és olyan hogy "S7 edge plus" nincs. S6 szériából volt csak ilyen.

2017. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsinek találod az S7 edge-et, akkor nem mindegy, hogy hány col? :) szerintem nagyon jó telefon, én az S6 edget használtam és már az is nagyon jó volt. Szóval megéri és a garancia idő is jobb. Az Apple csak 1 évet ad, a Samsung kettőt és szerintem ez nem mindegy, ha hosszú távra veszel telefont. Bármikor lehet vele probléma, hiába olyan drága és sokkal jobb, ha nem kell szervizelésére költeni.
2017. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
várd meg a galaxy s8-at.
2017. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zselé6 ***** válasza:
Iphone 6s-t ajánlom- 4.7 colos,2-3 évig tökéletesen fog müködni,nem lesz akadozás meg lefagyás meg ilyenek és szép képeket készít... viszont az üzemidő nem a legjobb... nálam 1 napot bír,mindennap éjjelre töltőre rakom
2017. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem S7 edgem van, előtte iPhone 6s plust használtam így csak azzal van összehasonlítási alapom. Az S7 edge nagyon szuper telefon, de kényelmetlen , nagy és nem valami jó az üzemideje . Teljes újra húzás után is gondom volt az üzemidővel , 6os és 7es droidon is. Kb a zsebemben lemerül egész nap. Szóval én is tölthetem este, az iPhone legalább a zsebemben nem merült le :D mindamellett sok tartozékot lehet találni az iPhonehoz, és még mindig biztosabban működik mint az S7 edge sajnos :(
2017. márc. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!