Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 lite wifi hiba?

Huawei P8 lite wifi hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem működik a wifi se a bluetooth ráadásul nincs a telefonnak se Ip cime se MAC cime azt irja nem elérhetö ,de a telefon nincs letiltva mert arról telefonálok meg netezek sim kértyán keresztül. Mi lehet a gond? ha valaki tud bármi féle segitséget felvilágosizást irni akkor kérem tegye meg előre is köszönöm. Ha pedig valaki tudja mennyi a javitása kérem irja meg előre is köszönöm.

2017. márc. 6. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
próbáltad már esetleg újraindítani? Esetleg másik wifit keresve tud rá csatlakozni?
2017. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Némely készüléknél előfordul ez a hiba. Elszáll a wifi és a bluetooth. Garanciában javítják.
2017. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
egyszerüen be se kapcsol és már garancia sincs rajta.. mennyibe kerülne megcsináltatni kb?
2017. márc. 7. 09:27
 4/15 P.O.C. ***** válasza:

Én is pont ezzel szívok, pár napja jelenezett a hiba. Ugyan ilyen készülékem van.

A Prohardver fórumára írtam, ott sem tudtak segíteni.

Ha még nem csináltál Factory Reset -et próbáld meg.

https://www.youtube.com/watch?v=TXw8dibd_u4&nohtml5=False


Bár nekem ez sem segített. Nagy valószínűséggel szerviz lesz a dologból. :(

2017. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ma 09:27

Ha be se kapcsol, akkor más gondja is van a telódnak.

Ha nincs gari, szervízbe küldöd és kéred az árajánlatot a javításra. Gari nélkül gondolom, azért a bevizsgálás is pénzbe kerül. De , ha túl drágán javítanák ,elállhatsz tőle.

2017. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
próbáltam a HardReset-et is és semmi :D minden képp szerviz csak azt kellene tudni h mennyiért csinálnák meg :/
2017. márc. 7. 15:06
 7/15 P.O.C. ***** válasza:

Hívd a HUAWEI ügyfélszolgálatát: 06-80-482-934

Nagyon segítőkészek. Nekem ők mondták meg, hogy használhatom a Magyarországi szervizhálózatot garis ügyekbe is, ha Európai beszerzésű a telefon.

Egyébként a lassú, és megbízhatatlan Románnal kellett volna csináltatni, ugyanis eMag -os cucc. És volt már velük kellemetlen élményem.

2017. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ bár ,még minidg nem tudtam meg h mennyi forintra számoljak :D
2017. márc. 7. 18:09
 9/15 anonim ***** válasza:
melyik része nem volt egyértelmű a "Hívd fel az ügyfélszolgálatot" szövegnek?
2017. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem is fogsz innen árajánlatot kapni.

Hol laksz?

2017. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!