Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mennyire "szabjátok testre"...

Ti mennyire "szabjátok testre" a telefonotokat?

Figyelt kérdés

Csengőhang/háttérkép, ikon csere, "sötét mód" telepítés, statusbar átrendezés, statusbar ikonok cseréje, hangerő kinézet változtatása stb


*Fő célom ezzel érdeklődni, hogy androidon milyen "téma változtató" módszerek vannak, jelenleg iphone x jailbreakkel nagyon sok minden változtatható*

**Meg érdekel, hogy csak én akarok mindent átállítani, vagy más is ilyen :D**



2017. márc. 7. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ami érdekel, testre szabom (pl kamera, alkalmazások elrendezése, ha lőttem egy szép képet, akkor az ment háttérképnek, az animációkat a sebesség miatt kikapcsoltam, az automatikus fényerő jól működik, témát próbáltam párat, de legjobban a gyári tetszett, szóval maradt. A zenelejátszás minőségébe is belemókoltam.....).


Ami nem érdekel, pl a csengőhang, az maradt az eredeti.

2017. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
39%
Csengőhang és háttérkép egyből cserés. Ha a status bar alatt a értesítési panelt érted, akkor ott is beállítottam az ikonok sorrendjét. Egy launcher is sokat számít.
2017. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
winmo van, azon sok mindent nem lehet állítani, de nem is kell.
2017. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:

Évek óta ugyanaz a háttérkép illetve csengő- és ébresztőhangom készüléktől függetlenül; ezeket mindig az elsők között állítom be. A notifikációs panel ikonjait, a navbart is személyre szoktam szabni. Emellett a telepített appokat is csoportokba rendezem a drawerben, mappákban ill. füleken ezen kívül a főképernyők elrendezésére is van egy saját megszokott sablonom.

Ezen kívül szeretem az egységes stílusú ikonokat meg hasonlók.

Launchernek a Nova Prime-t használom, itt könnyen be lehet állítani, ami a kényelmes kezeléshez kell. Ha jobban bele akarok mászni a kinézet beállításaiba, akkor jelenleg talán a legjobb eszköz erre a Substratum.

2017. márc. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csengőhangot, háttérképet, ikonokat, és a betűtípust is az általam kedveltre cseréltem. Sajnos nem mindenhol sikerült root jog nélkül lecserélni a betűtípust.
2017. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csengőhang, háttér + zárolási háttér. Ennyi, a többit le..om iOS-en és Androidon egyaránt. Az alkalmazásokat szoktam használni, nem ikonokat nézegetni...
2017. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!