Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert mondjak sokan hogy az...

Miert mondjak sokan hogy az androidos telefonok jobbak a windowsosoknal?

Figyelt kérdés
mitol jobb??? aruhazban mik vannak ami a windowsnal nincs?? nem ertem.

2017. márc. 8. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Több a lehetőség.

Pl. te bemész az egyik cukrászdába, ahol csak krémes van meg piskóta tekercs, aztán egy másikba ahol minden, legközelebb hova mész majd?

2017. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

igenytol fugg.


atlagembernek atlagos celokra teljesen jok a windowsos telefonok is.

2017. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondom, csak te állítod...
2017. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony piaci részesedése miatt sok népszerű alkalmazást csak IOS-re és Androidra portolnak, Windows Phone változata nincs.


2015 végi cikk felsorol párat, azóta lehet hogy változott.

[link]

2017. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
a fentiekbol egyikre sincs szuksegem, a nagy reszerol meg csak nem is hallottam soha. Eddig mindent megtalaltam windowson amire szuksegem volt.
2017. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem androidos van baratomnak windows volt es barmit akartu k jatszani neki nem lehetett letolteni mert nem.volt meg. Vagy fizetos volt. Amig nekem 1000x tobb jatek volt. Oke ez vagy 3 eve volt azota lehet hogy sokat valtozott de ez eleg idegesito volt
2017. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve Shazam se volt azt hiszem, valamint különféle menetrend-alkalmazások és egyebek sincsenek annyira Windows Phone-re.

Én csak alkalmazások tekintetében tudok nyilatkozni, mert ismerősöm aki ezt használja ilyeneket tapasztal, egyébként nem tudom hogy jobbak-e.

2017. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Viber hibásan működik rajta, és nem jön hozzá új frissítés, bár ez lehet készülékfüggő...

Windows Phone-os ismerősnek ha írok üzenetet Viber-en, sose írja hogy kézbesítve vagy "látta" és gyakran megszakad a kapcsolat, üzeneteket nem kapja meg...

2017. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
89%
Nekem windowsos van. Megbántam hogy megvettem mivel sokkal kevesebb dolgot vagy játékot tudsz telepíteni rá. Inkább androidost ajánlok mivel a Windows nem annyira régen jelent meg és még van mit fejleszteni rajta és a windowsos telefonokat nem tudod annyira kihasználni mint egy androidost.
2017. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alex Fly ***** válasza:
100%

Hozzátenném, hogy amelyik app létezik Windowsra is, arra a célra Android alatt több alternatíva is létezik. Vagy több esetről hallottam, amikor egy app Win portja jóval kevesebbet tud illetve elavultabb, mint az elterjedtebb oprencereken futó verziók.

Szóval kevesebb, gyengébb minőségű alkalmazással kell beérniük a Windows usereknek, ráadásul majdnem olyan szinten a Microsofthoz vannak kötve, mint az iPhone-használók az Apple-hoz. Szemben az Androiddal, ami egy nyílt rendszer, szabványos megoldásokkal.

2017. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!