Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék telefont venni....

Szeretnék telefont venni. Azt, hogy eredeti-e, ki tudom szűrni. Honnan tudom meg, hogy nem lopott-e a kívánt készülék? És azt, hogy független-e? Csak egy SIM kártyám van.

Figyelt kérdés
Még egy kérdésem lenne. Elég adásvételi szerződést kitöltenünk? Továbbá ha a jelenlegi telefonom szeretném eladni, és csinálok egy Hard resetet, akkor lejelentkezik a Samsung accountról, Google play számlámról, és töröl mindent, amit utólag tettem bele? (zenék, képek stb)
2017. márc. 9. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
szia, en hasznaltat nem vennék.hasznaltat akarsz?
2017. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom, hogy nem telefonnal illik kamerázni, én viszont főleg erre a célra szeretném használni egy Osmo mobileval. Galaxy S7-en gondolkoztam, de nem akarok érte 700€-t kiadni, jó nekem a használt. Nagyjából ismerem azt a készüléket, szóval a hamiisítványokat kiszúrom. De nem tudom, hogy tudhatom meg, hogy tiszta előélete volt-e a készüléknek, nem lopott-e.
2017. márc. 9. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Volt (van...?) 100 ezred egy olyan vacakra, de kamerát nem veszel? Taps-taps.
2017. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A jelenlegi telefonom felvételi minőségével tökéletesen meg vagyok elégedve, csak szeretnék kipróbálni valami újat, és rosszabbat semmiképp nem akarok...


Ha egy kameráért adtam volna ugyanennyit vagy még többért, picit szebb lett volna a kép, picivel több beállítási lehetőségem lett volna, de az emberek 88-90%-a nem talált volna különbséget a két felvétel között. És a kezem apró rezgései, vagy a lépéseim még mindig nem lennének korrigálva. Tehát egy telefon jó kamerával + egy Osmo Mobileval szebb felvételt készít, mint egy profibb kamera stabilizátor nélkül. A gimball csodákra képes :)


És egyáltalán nem állítom, hogy a felsőkategóriás telefonok bármelyike is szebb felvételt készít, mint egy profibb kamera. De nem marad el tőle sokkal.


Persze legideálisabb lenne, ha egy kamerát vettem volna és egy stabilizátort, de egyrészt nincs annyi pénzem, másrészt meg csak hobbim a videózás, nekem ez elég.

2017. márc. 9. 23:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont a kérdésemre is válaszolhatnál, ha van némi tapasztalatod a használt telefon-vásárlással. az oltással sokat nem érek el. de azért ment a zöld.
2017. márc. 9. 23:55
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A kezed "apró rezgéseit" semmi sem tünteti el. Az a vacak sem. Az olcsóbb drónok képei nem véletlenül nevetségesek. Stabil képet statívról kapsz.


"Tehát egy telefon jó kamerával + egy Osmo Mobileval szebb felvételt készít, mint egy profibb kamera stabilizátor nélkül."


"És egyáltalán nem állítom, hogy a felsőkategóriás telefonok bármelyike is szebb felvételt készít, mint egy profibb kamera."


No comment.


"A jelenlegi telefonom felvételi minőségével tökéletesen meg vagyok elégedve"


"csak hobbim a videózás, nekem ez elég."


Akkor használd azt, teljesen felesleges a kérdés.

2017. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez egy random videó amit találtam YouTuben. Nézd már meg, mielőtt kötekedsz, és kérlek, avass be, hogy milyen hibája van a linkelt felvételnek.


A drónokat meg nem értem, minek kevered bele, ha láthatóan nem értesz hozzá. Egyetértek, hogy az olcsó drónok képminősége csapnivaló. De egy DJI Phantom, Mavic vagy Inspire felvételeit elnézve más a helyzet. Hasonló stabilizátoruk van, mint az Osmo. Tökéletesen szaggatásmentes képet ad függetlenül a motorok által generált vibrációktól, széltől, meg attól, hogy mennyire agresszíven vezeted.


[link]


Ez a videó drónnal, és Osmoval készült. Ajánlom figyelmedbe.


És kötekedhetsz, de a mai jobb telefonok kamerái nagyon jó szintet elértek, nem jobb, mint egy profi kamera, de teljesen elfogadható felvételeket készítenek FHD minőségben. Valamelyik még 4K-ban is.


Elfogadom, ha te másként látod a dolgokat, de ha nem értesz valamivel egyet, akkor sem feltétlenül kell lenézően elkezdeni beszólogatni. Még az is más lenne, ha arrogáns puffogás helyett ésszerű érvekkel alátámasztanád a véleményed. De így, hogy csak kötekedsz érvek nélkül, meg a drónozást emlegeted, miközben látni, hogy egyáltalán nem értesz hozzá, számomra nevetséges vagy. Még egy apróság, a kérdés a használt telefon várárlással kapcsolatban volt. Úgyhogy kösz, hogy segítettél -_-

2017. márc. 10. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!