Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos tabletre mi az öt...

Androidos tabletre mi az öt legjobb reklámmentes és ingyenes program?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 08:58
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:
67%
A programok nem öncélúak, valamire használni lehet őket. Nincs olyan, hogy a legjobb; csak bizonyos célra van legmegfelelőbb.
2017. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Eddig ez a nap leghülyébb kérdése!
2017. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem hülye kérdés, mer ingyenes reklámmentes programból nagyon kevés van, ha ötöt fel tudsz sorolni, akkor már csodálkoznék
2017. márc. 12. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Többet is fel lehet ötnél sorolni. Vlc, Firefox, Brave Browser, Open Manga, Anki, Omni notes, Snapseed, stb stb.
2017. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes, reklámmentes programból rengeteg van! Csak észre kell venni, hogy ha az egyébként nem nettel működő app alól pl. tűzfallal kilőjük a netet, akkor máris reklámmentessé válik. Host file szerkesztéssel meg jóformán a teljes rendszert reklámmentessé lehet tenni. De ha minden szarnak automatikusan megadod a netet, akkor valóban nézhetsz reklámokat :)
2017. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az nem reklámmentes, hogy kihackeled a reklámot.


De egyébként akár igen, akár nem, mond el a te legjobb ötödet.

2017. márc. 23. 03:50
 7/8 A kérdező kommentje:

"De ha minden szarnak automatikusan megadod a netet, akkor valóban nézhetsz reklámokat"


Talán egy másik világban élünk? Én úgytudtam a jogosultságokat vagy megadod, avgy nem, de ha nem adod meg, akkor nem működik a program. Legalábbis a legtöbb, pl. aminek a net a reklámhoz kell.

2017. márc. 23. 03:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Se egy tűzfal, se a host file szerkesztés nem nyúl az app jogosultságaihoz. Szeretné betölteni a reklámot, de nem jön a reklám, ennyi. Én ötvözöm a kettőt (a host file lista az xda-s mesterekneket dícséri) hirtelen nem is tudom, mikor láttam utoljára appban reklámot.
2017. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!