Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon hamar merül, valami...

A telefon hamar merül, valami megoldás?

Figyelt kérdés

Imserőstől kaptam egy Sony Xperia E4 telefont, mivel neki már nincs szüksége rá, viszont van vele némi gond.

A gond a következő: Az akksija néha lemegy 80%-ra(addig szépen egyesével a %-ok), és aztán lemerül teljesen, van amikor bírja 60%-ig, változó.

Nos a kérdésem, hogy egy akksi kisütés megoldaná a gondot? (sok helyen olvastam, hogy az ilyen telefonoknár nem szabad kisütni, de sokat mondták, és nem tudom mit tegyek)

Vagy esetleg egy sima akksicsere valamelyik telefonboltban?



2017. márc. 13. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milliószor leírtuk már, hogy ezeket NEM szabad és NEM IS LEHET "kisütni". Akksicsere.
2017. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, mint fent is említettem, sok helyen láttam már, hogy szabad és, hogy nem szabad, de látom megy a szövegértés :)

Viszont egyben köszönöm is a választ, akkor akksicsere

2017. márc. 13. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:

"megy a szövegértés :)"


Tökéletesen. Csak akkor minek írtad:


"sok helyen olvastam, hogy az ilyen telefonoknár nem szabad kisütni, de sokat mondták, és nem tudom mit tegyek"

2017. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oh, ezer bocs...én hibám...kimaradt pár szó

"sok helyen olvastam, hogy az ilyen telefonoknár nem szabad kisütni, de sokat mondták,hogy lehet, és nem tudom mit tegyek"

így szerettem volna, elnézést az előbbi kis "balhéért"

2017. márc. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!