Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s plus vagy huawei mate9?

IPhone 6s plus vagy huawei mate9?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiket érdemesebb venni?

Kettő között vacillálok..



2017. márc. 13. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendszert döntsd el. Ha választanom kellene, én valószínű 6s-t vennék. (Bár ár/értékben egyértelműen a mate 9 a jobb)
2017. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huawei Mate 9.

Újabb és erősebb is.

2017. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a Mate 9-et ajánlom, újabb, ár-érték arányban sokkal jobb, és az Androidot is sokkal jobban ki lehet használni, mert nyitott rendszer.

Persze főként az számít, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban!

2017. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából hülyén tettem fel a kérdést . iPhone 6s plusom van de cserébe ajánlottak egy mate 9-et . De úgy olvastam hogy a mate 9-nek elég gyengére sikerult a kijelzője ..
2017. márc. 13. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A Mate 9-nek csak annyiban gyenge a kijelzője, hogy az 5,7" ellenére "csak" Full HD, ami így 373 ppi pixelsűrűséget jelent, és ez ugyan önmagában nem rossz, csupán felvetették, hogy ha valaki VR-szemüveget akar hozzá, ahhoz kevés, oda már minimum 400 ppi kell, de mindössze ennyi!
2017. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!