Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri megvenni: iphone...

Melyiket éri megvenni: iphone se samsung s6 32Gb vagy Huawei p9?

Figyelt kérdés
Iphone még nem volt ezért jöhet szóba eddig androidom volt van
2017. márc. 11. 05:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Huawei P9
2017. márc. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek meg van az előnye és a hátránya.


Személyreszabottan válassz, mire szeretnéd használni?


Az egyiknek (Huawei).. kiváló a fotója és elég gyors.

A memóriája kisebb.

A másik gyorsabb, ha filmet szeretnél nézni rajta.


Nekem Huawei van és csúúcs.


(De a származási helyeik egy országbeliek.)


(most nem lettél okosabb, csak annyival, hogy személyed szerint mik az igényeid?)- ár, vagy minőség, vagy tudás alapján kérdezed?


Szerintem, majdnem minden tudatos vásárló ezek alapján dönt.

2017. márc. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pl mivel tud többet a samsung s6nál ha már android berkekben vagyunk?nem vagyok egy agyon fényképezgetős filmnézegetős telefonon.zenét szoktam hallgatni de nem kell egyszerre millió szám a készülékre de legyen egy kétő album.tudom mondhatnám elég lenne egy kis zenelejátszós telefon mert nemchasználnám ki a csúcs készüléket.legtöbbet netezek twitelek fbzok youtube meg instagramm.az iphone kompaktabb készülék most is samsungom van csak régebbi az s szériából.
2017. márc. 11. 06:01
 4/5 bp1985 ***** válasza:
P9 helyett honor 8 inkább.
2017. márc. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Iphone vagy samsung ,elsősorban melyikben jobb net nélküli gps?
2017. márc. 11. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!