Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleesett az iPhone-om a...

Beleesett az iPhone-om a wc-be lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Csak pár másodpercig volt benne mer gyors kivettem és nem is volt semmi baja csak a hangszoró volt halkabb meg a mikrofon de már jó mind 2. Ha bedugom töltőre megrázhat?

2017. márc. 14. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha alul lett vizes, ott ahol a tolto csatlakozo is van, akkor nem ajanlom hogy toltore tedd! 1-2 napig pihentetni, szaritani kene (toltest ne kapjon, legjobb lenne kikapcsolni) de inkabb szobahomersekleten, esetleg langyos radiatoron, hirtelen meleg nem tesz jot neki. Szoktak meg rizsbe tenni hogy az felszivja a nedvesseget.
2017. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, es nem hiszem hogy raz ha megtorolgetted rendesen, de tonkre mehet...ezert javasoltam hogy inkabb ne.
2017. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meddig ne tegyem töltőre?
2017. márc. 14. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Sose értettem, minek kell telefonnal a wc-re menni... Véletlen leejted, és törik 1000 felé, vagy a wc-be esik bele.

Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak, hagyjad hogy jól megszáradjon, biztos ami biztos. Inkább csak holnap dugd töltőre.

2017. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:
Nagy dolog, vagy kis dolog előtt, vagy után?
2017. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!