Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleesett a telefonom a...

Beleesett a telefonom a vízbe, mit tegyek? (Iphone 6/s)

Figyelt kérdés

Be akartam vinni magammal a kádba, de beejtettem, gyorsan kivettem, minden működik kivéve a hangszóró. Mikor fel/le hangosítom/halkítom a hangskálán vagy min azt írja h "fejhallgató".

Vigyem szervízbe vagy ha rizsbe teszem is megteszi?



2017. jan. 26. 18:29
1 2
 1/16 holnaptegnapja ***** válasza:
20%

Azonnal vedd ki az akkuját!


Meg se próbáld bekapcsolni amíg ki nem száradt magától!

Szét se szedd!


Van aki 3 napi szárította! És működött utána!


Ha próbálgatod bekapcsolni ilyenkor, segítesz neki tönkremenni.

Tehát várd ki türelmesen míg magától ki nem szárad! Addig az akkut ne is tedd be.

2017. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valami fülkpiszkáló kutyaf.szával először is takarítsd ki a jack dugó helyét, esetleg utána még alkohollal (denaturált szesz, vagy etil alkohol, mindegy)
2017. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De minden megy, teljesen jól
2017. jan. 26. 18:35
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Első: tudod, h ennél a telefonnál nem úgy van hogy csak kikapod és kész :D
2017. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Hagyni kell, hogy kiszáradjon maximálisan. Rásegíthetsz egy hajszárítóval.

Ha utána sem jó, akkor szerviz.

2017. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#1 nem tudom hol élsz, én még nem láttam kivehető aksis iPhone-t. Amúgy sok ilyen tesztet néztem Youtubeon. Alapvetően nem lesz semmi bajuk. Bár a helyedben kikapcsolnám, száraz helyen tartanám pár órát.
2017. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 holnaptegnapja ***** válasza:

Akkor ne vedd, ki csak rázz ki annyi vizet belőle amennyit csak tudsz.

A többi instrukció UA.


Ha nem értesz hozzá, meg se próbáld szétszedni.


(pedig ilyenkor az lenne a legjobb, hogy levegőt kapjon, annál hamarább szárad ki.


Nem lehet kiszedni az akkut, annál tovább kell szárítani.

Akkor lehet, hogy több nap is.


Én biztos akkor, hogy egy hétig nem bántanám, csak langyos, szellős helyen tartanám.

2017. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy "száraz"? A Jack dugós dolog nem igazán akar működni
2017. jan. 26. 18:41
 9/16 anonim válasza:

Szia! Nekem ma esett bele a WC-be. Nagyon megijedtem, felkerestem oldalakat, ahol ilyen esetben adnak tanácsokat. Ne hallgass rájuk, azonnal vidd szervízbe. A fültísztítos megoldás sem jó, mert ki tudja meddig mit ért el a víz és áztatott el. Egyébként nekem iPhone 6om van és ugyancsak semmi baj nem volt a vízbe esés után. Majd hirtelen a Touch iD-t nem tudtam használni. Hiába adtam a telefonomra hangerőt, akkor is a fülhallgató hangereje ment feljebb. Egyből Dock csere kellett.


Én sem szerettem volna szervizbe vinni, de jobban megérte, mint új telefont venni. Most pedig szuperül működik. Sok sikert neked! :)

Alaphangon 20000 Ft volt az egész.

2017. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolat! :)
2017. jan. 26. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!