Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Muter azt mondta nekem adja...

Muter azt mondta nekem adja az iPhone 7 plusszát, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval azt mondta hogy nekem adja a telefonját, jetfekete 7 plussz 128 gigás, nem rég van meg neki. Akkor adja nekem ha a matek témazárómat hibátlanra csinálom, ami egyébként egy vicc mert tudja hogy nagyon jól hogy hamarabb Jób el a megváltó újra minthogy nekem az hibátlan legyen. Stabil hármas vagyok, se rosszabb se jobb. Szerintetek megéri az iPhonért negerőltetni magam (nem kicsit, nagyon) vagy hagyjam a pics*ba és maradjak a HP elite x3 nál?

2017. márc. 14. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk neked amúgy is kár lenne egy olyan telefon. Hagyd meg anyunak :D

Meg egyébként is, tanulhatsz egy héten keresztül 24-be, akkor is rizikós az a hibátlan dolgozat. Minden ember téved, a hibátlan dolgozat az általában váratlanul érkezik, ha nagyon rágörcsölsz, semmise lesz belőle. Egy 5-ös bőven jó, még akkor is ha egy pont híján van meg..

2017. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Anyud is azert igerget, nert tudja h eselytelen xd
2017. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Először inkább tanulj meg helyesen írni :D

Aztán jöhet a számolás ;)


Egyébként meg a muttert két t-vel írják...

2017. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Miért lenne kar nekem a 7 plussz?


Utolsó, még szerencse hogy nem a német dolgozatra mondta a muter 😂

2017. márc. 14. 21:09
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

A probléma ott kezdődik, hogy azon elgondolkodsz motivál-e egy ilyen értékü tárgy. Nyilván az ember szereti ha pozitív visszajelzést kap az erőfeszitéséért, de ez már túlzás a szülő részéről is.

BTW, a probléma ott van, hogy a saját jövőd -amiért kéne tanulj- láthatóan nem motivál.

2017. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan, hányszor használtad eddig a pitagorasz tételt matekórán kívül?
2017. márc. 14. 23:03
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

A matematika a logikus gondolkodás fejlesztésére szolgál általános és középiskolában.

Aki viszont mérnöki szakra megy, annak nagyon is kellesz minden matematikai tudása az egyetemen és lehetséges hogy a jövendőbeli munkahelyén is.

Ezek mellett még rengeteg más szak van ahol a matek jelen van, hol kissebb, hol nagyobb része.


De a te dolgod, a te életed. Azt csinálsz vele amit akarsz. Veheted félvállról az egészet, valakinek a futószalag mellett is kell lennie. :)

2017. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Kamu a poszt, nem értem, miért pörögtök ennyire rajta.
2017. márc. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2017. márc. 15. 11:45
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

"A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu?"


Csak tudod, te írtad.

2017. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!