Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemeny a huawei telefonokról?

Vélemeny a huawei telefonokról?

Figyelt kérdés
Szeretném ha az írna akinek huawei telefonja van. Mindenféle vélemény érdekel pozitív negatív kezelhetőség az apró lehetőségek gyorsaság kamera stb. Mennyire megbízható és szerethető?

2017. márc. 15. 12:33
 1/6 anonim válasza:
az újak nagyon jók viszont a p10 szerintem túlárazott, akinek van annyi pénze ami arra kell az már inkább vesz egy iphonet. de a p8lite, p9 nagyon jó
2017. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így általánosságban azt lehet mondani hogy mennek le a lejtőn és azt a Brand-t amit felépítettek kezdik lerombolni.

Kezdve azzal hogy az aktuális Flagship jóval elmarad a többitől illetve árazáskor is már egyre vastagabban fog a tolluk.

EMUI-n is van mit még csiszolni mert nagyon rossz a memóriakezelése,az alkalmazásokat is kilövi és nem engedi teljesen kihasználni.

A P10 nekem se tetszik,a Honor 8 egy egyedi darab volt de elmondható ez a P9-ről is.Szerintem ők nem szorulnak rá hogy bárkit másoljanak.Az árazás értelmetlen,konkrétan egy Mate 9-t adtak ki kisebb méretben de szépen le fog esni pár hónap múlva szóval ezt kritizálni teljesen felesleges.

A sebesség és a kamera függ attól hogy milyen kategóriáról beszülünk,az alsó kategóriában nincs nagyon olyan telefonjuk amit érdemes megvenni,középkategóriába mennek a túlárazott csúcsmodellek Lite verzióval ami max szolgáltatói kínálatban jó vételek.

A csúcskategóriában hozzák a kötelezőt,semmi olyat nem mutatnak ami mondjuk arra biztat hogy azt vedd egy másik helyett.

Az agyon hypo-t kamerájáról meg annyit hogy nem az igazi,hiába van ráírva hogy Leica ha mondjuk egy Pixel sokkal szebb képeket lő mindenféle marketing leírás nélkül.

Szóval ez árkategóriától függ.

2017. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem még P7 van 2 éve, napi szinten használom elég sokszor, és tökéletesen működik, megbízható, elég jól van optimalizálva a rendszer, szeretem. Azonban egyetlen hibája, hogy a sok használat miatt az akksija már haldoklik, az üzemideje borzalmasan lecsökkent, de ilyenkor ez már minden telefonnál normális. Az akksi cseréje pedig már csak a típus kora miatt se éri meg, mindenképp új telefont veszek majd.

Bár nem ragaszkodom egyetlen márkához sem, viszont amikor leszűrtem a neten (Árukeresőben), olvastam és néztem is róla teszteket, és kiderült hogy jelenleg a Huawei Mate 8 az, ami leginkább megfelel az igényeimnek, még izgatottabb is lettem, hogy pont egy olyan márka, amit tapasztalatból jól ismerek és nagyon megbízható!

2017. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a többi, csak más a neve. Cserébe kínai.
2017. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Olyan, mint a többi, csak más a neve. Cserébe kínai."

Miért, a többit hol gyártják?:D


Én nem csalódtam bennük.

2017. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
A minőségbiztosítási rendszer nem mindegy.
2017. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!