Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3dolgot sikerült valahol...

3dolgot sikerült valahol elállítani az új iphoneomon, amiket nem találok, ezeket kéne segíteni visszaállítani, ha tudod hol van kérlek írd le?

Figyelt kérdés

1.beállítottam hogy ne lehessen felhúzni a menüt a képernyő aljáról alkalmazásban(pl lámpa,számológép,kamera,fényerő vannak itt) csak ha a home gombbal bezársz mindent. EZ egy pipálós beállítás volt egyébként arra emlékszem.

2.a facebookom német nyelvű:D ezt nem tudom hogy a facebookban vagy hol kell beállítani/hol nyomtam el,de a facebook alap nyelve a német lett.

3.ha rádugom a telót a gépre,automatikus mentést készít minden alkalommal,ezt szeretném kikapcsolni.



2017. márc. 15. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

1) Beállítások --> Control Centre (magyarul nem tudom, szürke ikonja van és két ki/be gombot ábrázol).


2) FB --> Több (jobb lent) --> Beállítások --> Fiókbeállítások --> Nyelv.


Ezt hogy sikerült VÉLETLENÜL elállítani?


3) iTunesben nézd végig a beállításokat, amik megjelennek, amikor csatlakoztatod a telefont és rákattintasz az ikonjára.

2017. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elképzelni sem tudom:Dd életemben nem voltam szerintem ebben a beállításban, az iphoneon próbálgattam a német billentyűzetet meg ilyeneket, és másnap belépek facebookba és német, nem tudom hogy de mindegy,köszönöm, ment a pacsi!
2017. márc. 15. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!