Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S-t megéri még megvenni?

Iphone 5S-t megéri még megvenni?

Figyelt kérdés
Az 5S és az SE jöhetne szóba, újonan. Az SE átlépi azt a lélektani összeghatárt amit jelenleg hajlandó lennék kifizetni egy telefonért. Hívás, sms, e-mail, böngészgetés, zenehallgatás, 1-2 alap alkalmazás futtatása amire lenne használva. Nem divatozni akarok vele, csak a másik két oprendszerben csalódtam és rühellem őket. Azt tudom, hogy lehet ios10-re frissíteni, a kérdés, hogy megéri-e? Elfut rajta gond nélkül? Megvehetem vagy SE alatt már ne gondolkodjak?

2017. márc. 16. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ezekre kell, akkor igazából felesleges neked SE. Nekem is 5s van, jól megy rajta iOS 10.
2017. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2017. márc. 16. 08:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezekre akarod használni, akkor megfelel. Ha meg olyat találsz, amelyen iOS 9, még jobb. Bár az SE sokkal gyorsabb.
2017. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahol venném ott azt írják, hogy ios8 van rajta. Ne kövezzetek meg, sosem volt még Apple cuccom, ha frissíteni akarom akkor el tudom dönteni, hogy 9-es vagy 10-es rendszer kerüljön rá? 🙂
2017. márc. 16. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig csak a legújabbat tudod ráfrissíteni, amúgy attól függ, hogy mikori gyártás. Mivel (ha jól tudom) tavaly hagyták abba az 5s gyártását, így vannak olyanok is amelyeket már alapból iOS 10 el árulják, enyém is ilyen volt, ha jól emlékszem iOS 10.0.2 volt rajta.
2017. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. márc. 16. 09:10
 7/8 Trevor. ***** válasza:
Ezekre elég az 5S, de a hardvere már elég régi. Szóval ha több évre tervezel vele, inkább SE. Vagy használtan, Apple garival 6S.
2017. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 3 éve használok iPhone-t. Ha megkapod 8-as iOS-al, akkor király. Azzal még teljesen jól használható s az appok is futnak vele. Legtöbb alkalmazás amúgy is minimum iOS 7-et kér.
2017. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!