Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil javítás. Hogy is történik?

Mobil javítás. Hogy is történik?

Figyelt kérdés

Szóval, leejtettem a telefonomat és azóta nincs kép. Működni működik csak nem látni semmit, tehát valami kijelzős hiba lesz. Azt mondták hívjak fel egy számot és ott elmondják mi a teendő.


Azt mondták, hogy úgy történik, hogy valami postai kocsi vagy nem tudom jön érte majd meg vissza is fogják hozni. Azt mondták, hogy a SIM kártya ne legyen benne, meg hogy minden adat el fog tűnni. Tényleg így megy ez? Mennyi idő múlva fogják visszahozni? Hány munkanap?


2017. márc. 17. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval összegezzük, valaki valamit mondot valahol, és mi ebből a rengeteg konkrét információból mondjuk meg hány nap lesz a szerviz?! Kérlek, valahány nap alatt meglesz, ne izgúlj.
2017. márc. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Hány munkanap?"

Max 30, vagy egy kicsit több vagy kevesebb.

2017. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a SIM kártyát tényleg nem szabad benne hagyni?
2017. márc. 18. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyj a telefonban és a telefonon olyan dolgot, amit szeretnél megtartani illetve nem akarod, hogy mások hozzáférjenek. Pl.: SIM, microSD, személyes adatok.
2017. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak a SIM kártyát tudtam eltávolítani. Mást nem tudok tenni, mivel ugye nincs kép így nem is látok semmit. Tuti el fog veszni minden adat, ha igen miért? Biztonsági mentést beállítottam, hogy küldje az email-re a dolgaimat, azzal nem érek semmit?
2017. márc. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!