Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a WCbe a telom...

Beleejtettem a WCbe a telom mit tegyek? De ez azért jó mert az akksit nem lehet kivenni (bele van építve) nagyon parázok valaki? Itt sípol csesszem többi lent!

Figyelt kérdés
Nos ez nagyonis jó az a legjobb benne hogy ha anyam megtudja megcsesz. tehát rátettem a radiátorra. most jott az h folyamatosan rezeg is kuka lesz sztem. Rízsbe nem teszem mgelatja anyam ugy is.

2017. márc. 21. 15:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Oké megprobalom a rizst muszaly.
2017. márc. 21. 16:09
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

A rizs semmit nem fog segíateni, egy nagy kamu az egész, csak felkapta a net.

Nem csak a víz árt a telefonnak, hanem az áram, ami ilyenkor megindul olyan helyeken is, ahol amúgy nem kéne.

Hiába szárad ki akár tökéletesen, nem fog többet működni. Az kijelző is, ha egyáltalán fog valaha működni, foltos lesz, és kisebb lesz a fényereje.


Az is egy érdekes kérdés, hogy hogyan tud beleesni a kagylóba a telefon, mit kell ahhoz vele csinálni, hogy pont beleessen? (fiatal korodra tekintettel nem megyek bele a találgatásokba)


Mivel a telefon is anyád pénzéből van, joga van megtudni, hogy te még szarni sem tudsz elmenni telefon nélkül. Hátha az őszinteségedet látva kisebb lesz a letolás. De arra készülj fel, hogy a következő telefonod valami több éves használt vacak lesz. Anyukád azért a pénzért, amit most elcsesztél, tudod mennyit dolgozik? Vagy ha hűségre vette szolgáltatótól, akkor tudod mennyi ideig nem vehet másikat?



Marhára birom, hogy ha valaki csinál egy hülyeséget, az első gondolata az, hogy sumákolja el a következményeket.

2017. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Jól van már ne csesztessétek, csak egy szelfit, izé seggfit akart csinálni. Az meg közel van a csokoládé kupachoz. Megcsúszott , biztos mikor egy nagyot reccsintett és kész a baj.
2017. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hideg hajszárító?:C
2017. márc. 21. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!