Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 64 GB-os iPhone SE-t...

Ha 64 GB-os iPhone SE-t akartam venni, akkor érdemes várni?

Figyelt kérdés
Tegnap az Apple több frissítés mellett megduplázta az SE készülékek tárhelyét, tehát 16-64-ről 32-128 GB-ra álltak át. Azt olvastam, hogy az eredeti 16/64-es áron adják majd (tehát a 16 GB-s áráért a 32-est és a 64-es áráért a 128-ast). Szerintetek ez igaz? A Telekomnál venném, szerintetek ott is a régi árakon lesz a kétfajta SE, csak nagyobb tárhellyel?

2017. márc. 22. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Óriási áresések nem szoktak lenni Apple-termékeknél, de ha nem sürgős, akkor persze megvárhatod, hátha lesz valamilyen kedvezmény.


Arra figyelj, hogy amikortól megjelennek az új verziók, onnantól már a régiek kifutó termékek lesznek, tehát el fognak fogyni. Szóval még időben csapj le.

2017. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én várnék szeptemberig, illetve amíg kiderül mi lesz a következő adag szifon. Ha már úgyis költesz rá egy valag pénzt, legyen a legmodernebb.
2017. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem ez nem igazán érdekel. Ennyi erővel sose vegyek ilyen telefont, mert mindig a legújabbat várom. :D Jelenleg egy kb 5 éves 4S-t használok, szóval nem egy évre venném. Ilyen szempontból meg majdnem mindegy, hogy 6S-t, SE-t, 7-et, vagy a következőt veszem. Tudásban nem mindegy főleg (meg támogatottság idejében). De a lényeg, hogy nem váltogatom évente, tehát nem várom meg a 8-at. Én tényleg csak a minőség miatt használom. Volt már több androidosom. Akiknek beválik, örülök, de nekem sajnos csak rossz tapasztalataim vannak vele.
2017. márc. 22. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ebben mi a logika? Direkt azért kell kivárni a legújabbat, mert azt tuti nem kell lecserélned hamarabb. Én pont ezért várok szeptemberig, hogy lecserélhessem a régit és minél több évig nyúzhassam az újat anélkül, hogy brutálisan lassú lenne vagy elavulna.
2017. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meg a te logikádat nem értem. Miért ne lenne logikus mondjuk márciusban megvenni a legújabb (7) iPhone-t? Fél évvel a következő megjelenése előtt. Még ha augusztus végén írnád ezt. De ilyen alapon minek veszed meg szeptemberben a legújabbat? Jobban jársz, ha vársz egy évet és a következőt veszed meg. Ennyi erővel sose vegyél telefont, hanem mindig várd meg a következőt. Plusz nem mindegy, hogy 160-200 ezret költ az ember egy telefonra, vagy 300 ezret, márpedig a legújabb ez ekörül fog mozogni. Szóval a "valag pénz" és "valag pénz" közt is vannak különbségek.
2017. márc. 22. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Fél év nem a világ vége, persze kinek mi. Amúgy azért se vennék i7-et, mert általában az "S" változatok jobbak, javítva vannak a kistesó hibái. Ha meg eleve egy tök új iphone "X" lesz, arra meg kíváncsi vagyok annyira, hogy nekem belefér várni.

Na de visszatérve, szerintem a Telekom nem fog egyhamar változtatni, nem éri meg nekik. Egy ismerősömnek van SE és ő például állandóan panaszkodik, persze ez csak egy vélemény.

2017. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is SE-m van de egyszer SE panaszkodtam rá, pedig már fél éves...
2017. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is SE van, semmi problémám nem volt vele a tárhelymegteléses szaggatáson kívül, de volt már egy ilyen esetem 4s-sel.

Én szeretem, mert kézre is áll, tudásilag is megfelelő arra amire használom

2017. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!